Łukasz Szewczyk16.07.2012 (0:44)40

Ostra krytyka TVN24 za konferencję Rutkowskiego

"Upadek mediów","to jest po prostu nekrofilia" - to tylko wybrane cytaty z krytyki publicystów pod adresem telewizji TVN24 za przerwanie programu "Loża prasowa" i transmisję kolejnej konferencji prasowej Krzysztofa Rutkowskiego w sprawie Madzi z Sosnowca.

Przejdź do artykułu

Komentarze (21 - 30 z 40)

Nareszcie Noron dobrze gadasz!
 1  
mnie też drażni te you tube - też se znaleźli źródło informacji - stale leci teraz ten filmik z tymi żołnierzami - przecież widać że to fotomontaż , ja patrzę jeszcze na szkło - ale po przerwie na Euro 2012 ( nie mogłem patrzeć jak cały program o piłce - od tego są kanały sportowe a nie program niby publicystyczny ) widzę że to już nie to samo :)
 2  
TVN 24 najlepszy kanał informacyjny w Polsce.Pod wzgledem technicznym bije na głowe TVP Info i Polsat News. Jest to najstarsza i jedyna profesjonalna tv informacyjna w tym kraju,i z najwieksza ogladalnoscia wsród kanałów info.Od wrzesnia nowe studio i HD ,i po raz kolejny zostawienie konkurencji daleko w tyle.
 10  
Pierdy z dupy Rutkowskiego zawsze w cenie !!!
A Madzia pogrzebana pod gruzem.
 4  
popieram wszystkich na tej stronie. Zacznijmy wszyscy oglądać kanał informacyjny jedynie Polsat News od dzisiaj. Uwielbiałem kanały TVN ,ale w tej chwili oglądam jedynie Polsat News z informacyjnych i TVN Turbo.
 3  
Ten KANAŁ (dosłownie kanał) już dawno podryfował w kierunku SKUNDLENIA , ZESZMACENIA i ZWYKŁEGO SKUNDLENIA MEDIALNEGO !!!!!!!!!!!!!
 7  
TVN24 moze mieć 10 studiów w HD i super nowoczesne sprzety, powiedz Daniel1, kto ogląda telewizję informacyjną i patrzy w jakiej rodzielczości nadaje i czy ma dźwiek DD5.1 czy zwykłe mono ? Proszę Cię pomyśl trochę ! TVN24 był dobry kiedyś, na samym poczatku i nawet jak teraz będą w HD to oglądalności im to nie doda, obecnie oglądalność TVN24 mocno spada i nie ma tutaj moim zdaniem rokowań na dużą poprawę. To jest SHOW jak w USA, a nie telewizja informacyjna, to jest papka informacyjna.
 6  
Jakie ŻARCIKI ??? Obleśność medialna to ŻARCIKI ???????
TVN to przechowalnia oraz promocja BYDLAKÓW EMOCJONALNYCH !!!!!!!!!!!!!!
 3  
oj widze tu grono przeciwnikow detektywa Rutkowskiego i tvn 24 ja taki nie jestem. wiec dobrze tvn 24 trasmitowala konferencje detektywa mnie to interesowalo widac ze tvn 24 wiem co ludzi interesuje bo tych co ta sprawa nic nie zaineresowala to sa burakami. a do samej stacji tvn 24 ja ogladam od samego poczatku i widac ze tvp info, polsat news poprostu papuguja po niej. polecam tvn 24
 6  
oj widze tu grono przeciwnikow detektywa Rutkowskiego i tvn 24 ja taki nie jestem. wiec dobrze tvn 24 trasmitowala konferencje detektywa mnie to interesowalo widac ze tvn 24 wiem co ludzi interesuje bo tych co ta sprawa nic nie zaineresowala to sa burakami. a co do samej stacji tvn 24 ja ogladam od samego poczatku i widac ze tvp info, polsat news poprostu papuguja po niej. polecam tvn 24
 6