Łukasz Szewczyk19.07.2012 (20:28)90 komentarzy

Vectra wkrótce z kanałami Polsatu, ale bez Planete+, Kuchnia+ i Domo+

Telewizja kablowa Vectra zapowiada kolejne zmiany w ofercie. Oprócz wzbogacenia oferty o kanały Polsatu, do końca 2012 roku operator z oferty wycofa trzy tematyczne kanały Canal+ Cyfrowego - Planete+, Kuchnia+ i Domo+
Vectra wkrótce z kanałami Polsatu, ale bez Planete+, Kuchnia+ i Domo+
Kilka tygodni temu informowaliśmy, że w październiku 2012 roku do cyfrowej oferty telewizji kablowej sieci Vectra dołączą nowe kanały z Grupy Polsat. - trzy w jakości HD (Polsat HD, Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD) oraz 7 w jakości SD (Polsat 2, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat News, Polsat Film, Polsat Cafe)

Kilaka tygodni później ogłoszono, że 1 października 2012 roku do oferty Vectry dołączą także trzy kanały HD z oferty tematycznych kanałów Canal+ Cyfrowego, a będą to: Ale kino+ HD, TeleTOON+ HD/Hyper+ HD oraz MiniMini+ HD. Z kolei od stycznia 2013 roku pakiet Sport na ostro wzbogaci się o kanał Eurosport 2 HD.
Dzisiaj sieć Vectra informuje, że w ofercie pojawią się także inne zmiany - w połowie listopada 2012 roku z oferty Vectry wyłączone zostaną kanały E! Entertainment i Style, a do 31 grudnia 2012 roku z oferty znikną także kanały Planete+, Domo+ oraz Kuchnia+.
Wprowadzane zmiany to efekt nie tylko kilkumiesięcznych rozmów i negocjacji z nadawcami ale przede wszystkim wynik badań przeprowadzonych wśród naszych abonentów oraz analiz ofert innych operatorów telewizji kablowej i satelitarnej. Jesteśmy przekonani, że wprowadzane zmiany istotnie zwiększają atrakcyjność naszej oferty telewizyjnej oraz podnoszą jej konkurencyjność. Zdecydowaliśmy się wzbogacić ofertę o kanały z Grupy Polsatu a także wyłączyć z oferty kilka mniej popularnych programów np. Style, E! Entertainment, niektóre programy przesunęliśmy między pakietami aby ich zawartość dopasować do poszczególnych segmentów naszych abonentów. Przykład takiej zmiany to przesunięcie Ale Kino+ do pakietu Platynowego i udostępnienie TVP Seriale abonentom pakietu Złotego. Rozumiemy, że dla części z Was zmiany te nie są do zaakceptowania, jednak mamy nadzieję, iż całościowa modyfikacja spotka się z dużym uznaniem - czytamy w oświadczeniu Vectry na Facebooku
Przypomnijmy, że w przypadku braku akceptacji zmian, związanych z wyłączeniem kanałów telewizyjnych, abonentom przysługuje prawo do bezkarnego rozwiązania umowy z operatorem.

Komentarze (1 - 10 z 90)

dlatego też min nie nawiedzę kablówki!!!
 16  
Planete, to najlepszy kanał dokumentalny.
Chyba wypowiem umowę Vectrze.
 38  
no to żegnamy się z vectra. BYE BYE !!
 22  
Brak Planete+ to będzie dla mnie strata - lubię oglądać. Kuchnię+ jakoś ostatnio omijałem ale będzie mi jej brakowało.
Ostatnia zmiana układu i daleka pozycja Kuchni+ i DOMO+ to pewnie przygotowanie do zdjęcia.
Jeśli za polsaty z których brak tylko sportu trzeba będzie oddać kanały z + to zrobi się lipa. Zobaczymy co na to UPC i jak będzie z przejęciem Multimediów.
 5  
bez PLANETE ?!?!?!?!?! SZOK!
 21  
To chyba jakiś żart.
 8  
Lepiej niech PULS 2 dodają do oferty... bo tak jest lipa.... ;)
 1  
Vectro !!! Planete+ musi być. Bardziej spodziewałem się włączenie tego kanału w wersji HD niż wyłączenie go całkowicie to SKANDAL !!!!!!!
 28  
Jak już wycofują Planet+ to chociaż dodaliby ten Polsat Play. Ale Kino+ w platynie mi się nie bardzo podoba
 1  
Planete HD chyba najlepszy kanał dokumentalny i różnorodny jak maiłem cyfrę+ często go oglądałem bo naprawdę warto POLECAM tj: Kuchnia TV HD chodź nie jestem abonentem Vectry to zaskoczyła i zdziwiła mnie ta wiadomość. E -entertainment chyba wycofują z Polski bo żadna platforma się nie interesuje tym kanałem a szkoda.Nie wiadomo co z Polsat Play Bo nie licząc (Polsat jim jam i Polsat crime ) to tylko tego brakuje. Już dziś piszą o kanale(Eurosport2 HD) który zamierzają włączyć za pół roku trochę to chore .Takie rzeczy tylko w Polsce. Dziwne ale prawdziwe :-(
 6