Magdalena Fris25.07.2012 (12:04)8 komentarzy

Oprah Winfrey wywołała skandal w Indiach

Program Oprah Winfrey, w którym jego autorka relacjonowała życie w Indiach, wywołał oburzenie i skandal w indyjskich mediach.
Nie skończyło się tylko na mediach. Całe Indie są oburzone tym co powiedziała. Program pokazał w złym świetle żyjących tam ludzi. Oprah Winfrey odwiedziła dwie rodziny. Jedną biedną, która miała być przykładem ubóstwa i drugą bardzo bogatą dla kontrastu. Jednak jak okazało się później, ta "niby" biedna, wcale taka nie była, bo kamera nie pokazała takich szczegółów jak telewizor LCD. Gdy była ciepło i bogato goszczona przez drugą rodzinę, przy jedzeniu powiedziała: "Słyszałam, że niektórzy ludzie w Indiach wciąż jedzą rękami".
Właśnie to najbardziej poruszyło Hindusów. Program ten w USA wyemitowany był w kwietniu, natomiast w Indiach w tym miesiącu.
gazeta.pl

Komentarze (1 - 8 z 8)

skandal!!
Wszyscy wiedzą że tam wszyscy jedzą prawą ręką.
Taka jest tradycja.
 2  
No może w Polsce wiemy, ale niekoniecznie Amerykanie :)
 1  
A kiedy Oprah Winfrey Network w Polsce?
:)
 1  
Niech ta czarna szmata spie......ala na bambus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 6  
kolejna "wyksztaucona" afrykanka która żarła brudną łapą ale wytresowali ja jak małpę wiec żre sztućcami teraz.
 4  
Dała tym popis swojej ignorancji i niewiedzy...co tu dużo mówić i się oburzać? Należałoby ją po prostu wyśmiać :)
 0  
wieszkość ludzi na świecie je rękami oczywiście poza tymi po amputacji no i tych w komie (kroplówki)- więc gdzie problem ? ja się pytam
 0  
A ja pizzę jem zawsze rękami, bo mi tak wygodniej, nie używam sztućców. I nie ma dla mnie znaczenia czy jem w Pizza Hut czy w bardziej ekskluzywnej restauracji.
 0