Łukasz Szewczyk27.07.2012 (14:48)11

TVP uruchamia studio olimpijskie

Telewizja Polska zaprezentowała swoje studio olimpijskie, z którego przez najbliższe dwa tygodnie szeroko będą relacjonowane XXX Letnie Igrzyska Olimpijskie

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 11)

Marek Rudziński to jakiś nowy?
 7  
Tak.Przeszedł z Eurosportu niedawno.Specjalizuje się w skokach narciarskich,lekkoatletyce.Komentuje też PLK.
 8  
A w czym specjalizuje się Odeta Moro? Co ona wogóle ma wspólnego ze sportem? Nie mówiąc już o tym, że prezenterką też nie jest górnolotną.
 3  
Przynajmniej można zwalić..........konia
 6  
Kurzajewski coś źle sie czuje-cały spocony (cieknie mu z twarzy, a pozostali w studio suchutcy), nic się nie odzywa, tylko przytakuje-chyba ma grypę żołądkową!
 2  
Skądś kojarzę te studio ;)
 1  
Musiałem tu wejść po meczu Pol-Włochy żeby powiedzieć że tego komentatora Dębowskiego nie da się słuchać.
Człowieku psujesz mecz swoim wodolejstwem, głos trzeba wyłaczać, To nie przez złośliwość pisze ale nie gadaj tyle. Daleki jestem od dawania komuś rad ale Ty to najlepiej zmień prace. Bo komentatorem to jesteś złym!
A jak będziesz jeszcze coś komentował to:
1) Nie rycz tak do mikrofonu
2) Nie przesądzaj wyników meczów nim się skończą choć nawet nie wiem jak wielka jest przewaga. Najlepiej o wyniku to nic nie gadaj. każdy widzi wynik reszty nie trzeba.
3)nie zadawaj pytaj typu "był aut czy nie był?" Bo i tak Ci nikt nie odpowie a po drugie masz to wiedzieć lub mieć swoje zdanie wtedy bo siedzisz blisko.
4) Najważniejsze: przestań używać tych słów: TROSZKE(troche,troszeczke) CHYBA i NIEWIEM. Mów ale bez tych słów W OGULE ICH NIE WYMAWIAJ.
I przestaj zdrabniać typu "trójeczka" dupeczka trenerek.
I nie pisze przez złośliwość ale weź zmień to człowieku jakmasz jeszcze komentować.
 2  
Byle jak i byle kto. Dzisiaj Pani Blondynka w Studio:
A więc, mmmmm, yyyyyy, przenieśmy się do, yyyyyyyy, Londynu, gdzie, mmmm, yyyyyy, na korcie rozgrywany jest, yyyyyyyy, mecz, pomiędzy, mmmm, yyyyyyy...
No niech zwymiotuje gdzieś w kącie, wróci i mówi po ludzku!
 2  
Napewno ładniejsza od tej Chylewskiej-Feddek.
 2  
Wiesz jak nie wiesz co napisać to piszesz, o urodzie :-(
1. Jest to żona niejakiego Pana Figurskiego - dlatego ta Pani Blondyna tak komentuje ;-) Przykład jej zdolności powyżej!
2. Jeśli już wspomniałeś Panią Chylewską, to czemu nie wziąłeś jednego faktu pod uwagę tamta sportem zajmuje się od paru ładnych lat.
3. TVP nie da nikomu z głodu umrzeć! Jak męża wyrzucili z radia, to żona znalazła pracę choć kompetencji nie ma żadnych !!!
4. Ten co komentuje siatkówkę do zwolnienia ryczy jak jeleń na rykowisku, dlatego sugeruję go dobić ;-)
 2