Łukasz Szewczyk30.07.2012 (0:11)40

Tata w sutannie na okładce. Hołownia odchodzi z Newsweeka

Tata w sutannie na okładce nowego numeru tygodnika Newsweek Polska. Szymon Hołownia ma już dość komentowania kontrowersyjnych okładek tygodnika i rezygnuje z pisania felietonów dla Newsweek Polska.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 40)

w...jący temat. Trzeba walczyć wynaturzaniem mężczyzn! Tak się to kończy gdy postępuje się wbrew naturze. Jak ktoś chce być aseksualistą niech sobie będzie, to nikomu nie szkodzi ale dla zdrowych heteroseksualistów zakazy "pseudomolarne" powodują, że przykazanie miłości traci sens. Powstaje paradoks. Zupełnie nie rozumiem dlaczego tak demonizuje się seks. Oczywiście seks to delikatna materia, którą należy się rozwijać w zdrowym otoczeniu, dlatego zdarzją się patologie ale dla zdrowego psychicznie mężczyzny dzieci nie są problemem...
 7  
jako diabeł wcielony (uznawany przez pozornie świętych) można zrobić więcej dobra niż jako pozornie święty.
 9  
To nie nagonka. To po prostu prawda, której ludzie już więcej nie chcą ukrywać i nie boją się ujawnić. Tak to bywa, gdy ktoś uzurpuje sobie prawo do oceniania innych i decydowania, co mogą robić, a co nie, a sam nie tylko nie spełnia własnych standardów, ale wręcz jest przykładem negatywnym.
 5  
przeca sa pastorzy, maja dzieci i gitarka..jestem za takim wzorem slugi bozego, wszystkim wyjdzie na dobre
 4  
I bardzo dobrze że odchodzi, bo odkąd Lis przeszedł do Newsweeka, nie da się tego ścierwa już czytać. Nawet na papier toaletowy się nie nadaje, bo można sobie d.. poparzyć tym kwasem jaki się tam wylewa na normalnych ludzi, służących Polsce.

Do tej pory jedynie Hołownia mnie trzymał przy Newsweeku, teraz z ulgą mogę wreszcie przestać to kupować.
 0  
Mała strata. Newsweek to miejsce dla ludzi o otwartych umysłach.
 7  
Co portal to inna "publika". Myślę, że na tym głos trzeźwy wzywający aby nie klecić sobie alibi, przez powtarzanie wyświechtanych "prawd" i uogólnień, raczej nie ma szans. Im mniej wiedzy tym więcej przekonania o własnej mądrości. Typówka. Ale próbować trzeba. Zatem dzięki "joł" :-)
 3  
najazd lewaków na Kościół trwa...Dane sfałszowane albo wymyślone, brak jakichkolwiek dowodów. Czas chyba wydać okładkę z Lisem w mundurze Dzierżyńskiego...
 7  
Coraz większe kontrowersje sprawiły, że Hołownia się załamał, no i postanowił odejśc. Słuszna decyzja.
 0  
Idź do rydzyka on ci przygarnie.
 2