Łukasz Szewczyk01.08.2012 (1:02)27 komentarzy

ATM Rozrywka z nową ramówką i portalem. Większy zasięg (wideo)

Telewizja ATM Rozrywka rozpoczyna emisję reklam i rusza z nową ramówką. W ofercie dostępne będą przede wszystkim seriale, ale nie zabraknie także teleturniejów i filmów. Stacja powiększa także zasięg o sieć UPC Polska.
ATM Rozrywka z nową ramówką i portalem. Większy zasięg (wideo)
1 sierpnia 2012 roku rusza nowa ramówka telewizyjnego kanału ATM Rozrywka, którego nadawcą jest ATM Grupa. Tego dnia stacja rozpocznie emisję, od pierwszego odcinka, znanych serialów telewizyjnych jak np.: "Mamuśki", "Synowie", "Daleko od noszy", "Duża przerwa", "Pensjonat pod Różą", "Tylko miłość", "Duża przerwa", "Tango z aniołem" czy "Zostać miss".
Kontynuowana będzie także emisja seriali "Rodzina zastępcza" czy też "Świat według Kiepskich" oraz emisja teleturniejów "Awantura o kasę" oraz "Gra w ciemno". W ramówce pojawi się także prowadzony przez Janusza Weissa serial paradokumentalny - "Niesamowite historie". Z kolei od 6 rano emitowany będzie program muzyczny "Wstawaj! Gramy!" W ofercie stacji nie zabraknie także filmów fabularnych, jak np. "W pustyni i w puszczy", "Smocze Wzgórze", "Smocze wzgórze II", "Azur i Asnar"

Wraz ze zmianami w ramówce nadawca odświeżył swój portal internetowy (www.atmtv.pl[/b]), gdzie widzowie znajdą podstawowe informacje o kanale oraz jego programach. W sieci opublikowano także spoty, w których bohaterowie popularnych seriali polecają ATM Rozrywka:


Przypomnijmy, że ATM Rozrywka jest dostępna na pierwszym multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej i na platformie Cyfrowego Polsatu. Od 1 sierpnia 2012 roku kanał pojawi się także w cyfrowej ofercie największego operatora kablowego - UPC Polska. Także od sierpnia na antenie ATM Rozrywki emitowane będą reklamy. Brokerem stacji jest Polsat Media.

Komentarze (1 - 10 z 27)

żenada ten KANAŁ!
 22  
chyba atm seriale, gdzie tam rozrywka?
 24  
o ktorej godznie maja byc niby te filmy i jakos ani jednej reklamy jeszcze nie bylo,pozatym plansza z logiem polsatu po zakonczeniu programu wstawaj gramy ewidetnie wskazuje ze mamy kolejny twor polsatu
 5  
A mnie się wydaje że ten artykuł co jakiś czas się powtarza i stale czytam o nowościach w tej stacji odświeżaniu ramówki, a co włączę to leci to samo gówno.
 21  
noi leca po koleji programy bez zadnych przerw na promocje stacji,reklam,amatorka jakas
 3  
ekstra kanał dla ciołków kto nie oglonda :| tego kanału :D uj w dupe:D wam ja oglondam kanał
 3  
Ten kanał w pełni mógłby zastąpić Polsat2, więc Polsat powinien zlikwidować Polsat2 przenosząc wszystko na ATM Rozrywka, co już jest faktem.
 3  
Dlaczego ATM Rozrywka i TV6 nie są dostępne w N na karte ??
 1  
REKLAM NIE MA !!!!!!!
kupiemiejsce-na-satelicie 1.08.2012 (9:33:26)
 4  
kupiemiejsce-na-satelicie 1.08.2012 (10:03:13)
 2