Łukasz Szewczyk02.08.2012 (17:10)11

Filmowa ofensywa - wrześniowe premiery Canal+ (wideo)

Canal+ rozpoczyna nowy sezon mocną ofertą filmową. Wśród premier września znalazły się kinowe hity, jak "O północy w Paryżu", "Szpieg", Skóra, w której żyję", Pina" w 3D czy koprodukowane przez Canal+ "Ki" Leszka Dawida.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 11)

coś tam obejrzę ;P
 6  
Mam paczkę Canal+ i jak bym nie był kibicem piłki zwłaszcza Anielskiej to zrezygnował bym z tych hitów filmowych bo jest ich mało jak na kanał premium.
 0  
no nareszcie coś na ząb w C+ ,a tak dla równowagi ,a może przewagi na NPREMIUM W wrześniu min-CONAN BARBARZYŃCA 3D,COLOMBIANA,KOWBOJE I OBCY ,WOJOWNIK,GENEZA PLANETY MAŁP,NOC REKINÓW,KRZYŻOWY OGIEŃ,FOOTLOSE......... kolejny miesiąc na korzyść NP
 1  
jeśli npremium ma takie hity jak conan - dno atak rekinów-kupa mułu, geneza małp - szambo to współczuje ci człowieku gustu
 1  
no nareszcie coś na ząb w C+ ,a tak dla równowagi ,a może przewagi na NPREMIUM W wrześniu min-CONAN BARBARZYŃCA 3D,COLOMBIANA,KOWBOJE I OBCY ,WOJOWNIK,GENEZA PLANETY MAŁP,NOC REKINÓW,KRZYŻOWY OGIEŃ,FOOTLOSE......... kolejny miesiąc na korzyść NP
NP? Pewnie ci chodzi o Niedorozwiniętych Piętnastolatków. Bo naprawdę dobre kino DLA DOROSŁYCH jest w Canal+. Allen, Almodovar, Loach, Koterski, Wenders - tobie pewnie te nazwiska nic nie mówią, wielbicielu Conana Barbarzyńcy.
 1  
Jacy znafcy kina. Akurat nie każdy ma ochotę oglądać kino problemowe, super wysmakowane czy ambitne. Spora częśc widzów po pracy z przyjemnością zasiądzie w foteltu przy kawie czy piwe i z przyjemnością obejrzy hamerykańską papkę w stylu Conana itp.Ponadto wolę czasami być niedorozwiniętym 1-latekiem niż 70-letnim stertyczyałym moherem
 0  
Po pierwsze, kolego, twoja dysleksja to zapewne wynik oglądania przy piwie tej amerykańskiej papki (choć jak na zaledwie "1-lateka" to i tak nieźle). Po drugie, mohery z całą pewnością Canal+ nie oglądają, oni zdecydowanie wolą disco polo (polscy 70-latkowie tak przy tym podrygują, jak niemieccy 70-latkowie przy wojskowych marszach) i amerykańską papkę (przynajmniej nie muszą wysilać swoich starczych umysłów). Po trzecie, jeśli ty czegoś nie lubisz, to nie zabraniaj oglądać tego innym. Czy ktoś ci nie pozwala zamówić platformy N z amerykańskimi magahitami?
 3  
Szału nie ma.

Żaden tytuł nie jest mi znamy choć jestem fanatykiem kina więc muszą być to jakieś nisko budżetowe filmy.
 0  
czepiłeś się literówki / 15/zaś jak na DOROSŁEGO Twój poprzedni post pasował jak pięść do oka.Sam deprecjonujesz osoby , które wolą oglądać filmy typu hamerykańskiej papki nazywając ich niedorozwiniętymi 15-latkami. Więc widać Twój zakres dorosłości jest dość ciekawy.Leonidas nikogo nie obrażał zaś Ty to zrobiłeś podkreślając jaki z ciebie dorosły znawca kina hehe. To przypomina mi stanowisko polskich moherów-katoli.Oni zawsze mają rację, a jak ktoś ma odmienne zdanie to świr, debil, niedorozwój itd. Swoją drogą jak Ty wszystko doskonale wiesz-co kto ogląda, co kto robi. Włącz sobie tv i zacznij oglądać te filmy dla dorosłych / swoją drogą to stwierdzenie pasuje dla filmów porno/ ale może tego potrzebujesz :) i przestań już popisywać się swoim znastwem ludzkich zachowań , stanem umysłów i tp. bo ci to nie za bardzo wychodzi.
 0  
@leonidas

Filmy które podałeś mają na filmwebie oceny średnio po 6. A noc rekinów nawet 4,3, Conan Barbarzyńca coś w okolicach 5. Jedynie na tle tych filmów wybija się "Wojownik"
 0