Łukasz Szewczyk03.08.2012 (11:50)2 komentarze

Witold Katner z TVP nowym szefem informacji w TVR

Witold Katner, jeden z bardziej znanych w Polsce dziennikarzy specjalizujący się w tematyce rolnej, został szefem informacji w TVR.
Witold Katner przez ostatnie 12 lata był związany z Telewizją Polską. W latach 1999-2012 był współpracownikiem Redakcji Programów Wsi i Rolnictwa w telewizyjnej Jedynce. Ostatnio pełnił tam funkcję reportera oraz wydawcy codziennego programu informacyjnego "Agrobiznes". Jednocześnie na stale współpracował także z publicystycznym program "Tydzień" w TVP1, gdzie pełnił także funkcję reportera oraz wydawcy.
W związku z objęciem stanowiska Szefa Informacji i Publicystyki TVR, Witold Katner od sierpnia poprowadzi jeden z programów publicystycznych jakie wchodzą do ramówki TVR. Program "Studio TVR" będzie dotyczył między innymi bieżących wydarzeń związanych z sytuacją w rolnictwie i agrobiznesie. Witold Katner poprowadzi rozmowy z ekspertami na co dzień zajmującymi się wsią i rolnictwem.

Telewizja TVR jest niekodowaną telewizją satelitarną o zasięgu ogólnoeuropejskim dostępną na wszystkich platformach cyfrowych: Cyfrowy Polsat (168), Telewizja "n" (222), Cyfra Plus (172); w wybranych sieciach kablowych (UPC, Inea) oraz drogą satelitarną (FTA) za pomocą dowolnego tunera cyfrowego.

Komentarze (1 - 2 z 2)

wspaniale, czyzby szwagier Serafina? Pewnie dowiemy sie niedlugo bo chlopaki maja dobre kamery do nagrywania :)
 5  
Reporter z TVP przenosi się do telewizji "mistrza konferencji" Serafina. Zawodowe seppuku.
 1