Łukasz Szewczyk03.08.2012 (12:29)13

Politycy kontra Gwiazdy TVN - we wrześniu kolejny Wielki Mecz

Jak co roku Fundacja TVN "nie jesteś sam" organizuje "Wielki Mecz. Politycy kontra Gwiazdy TVN". Mecz odbędzie się 2 września 2012 roku i będzie transmitowany na antenie TVN. Kto w drużynie TVN?

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 13)

nie donek pokaże naszym ,,zawodowym'' kopaczom jak się gra
 1  
*niech
 2  
Raz na kilka miesięcy ta stacyjka pokazuje jakieś wydarzenie sportowe. Szkoda tylko, że TVN nadaje mecze charytatywne, a nie ogólne, no ale cóż, tak jest już od lat, więc mnie to nie dziwi.
 3  
Nie raz na kilka miesięcy tylko raz na rok
 9  
Kolejne odwrócenie od spraw ważnych dla Polski!
 9  
Tylko po co? Ogląda ktoś to gówno? Jakby nie było lepszej piłki. Niech ci politycy sobie wszystko połamią i będzie z głowy
:)
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 3 sierpnia 2012 o 23:15:47 przez Emil.1603).
 10  
I znowu miesiąc przed milion zwiastunów, reklam, kulis tego. A miesiąc po tym kulisy pomeczowe...
 2  
Już TVN robi zwiastuny, Boże, jak można robic tyle reklam/zwiastunów/kulisów co do tego głupiego meczu. Ja nie rozumiem, jak może na tym meczu, I i II połowa trwa 30 minut? Razem godzinę. Zamiast 90 minut?? Jak to jest w PRAWDZIWYM meczu!?
No ale cóż, to w końcu jest TVN, niewiele myślący i wiedzący o sporcie. Jedynie co wiedzą to nSPORT.
 0  
Ja nie mam nic do TVN, niech pokazuje te mecze, ale niech zrobią to lepiej technicznie, bo pachnie to kompletną amatorką. Ja wiem że to zabawa, ale pokazywanie co chwilę zamiast meczu trybun i wywiady z celebrytami gdzie kamera pokazuje ich zamiast boiska jest nie do przyjęcia. Wygląda to taj jakby to robiła TV Trwam - w sensie technicznym, a nie stacja już doświadczona w transmisjach meczów na żywo.
 0  
WIELKIE GOOWNO a nie mecz
 2