Łukasz Szewczyk08.08.2012 (15:57)16 komentarzy

TV4 z nową telenowelą na jesień

Telewizyjna Czwórka odkrywa kolejne karty swojej jesiennej ramówki. Pod koniec sierpnia 2012 roku stacja rozpocznie emisję telenoweli, najnowszej produkcja meksykańskiego giganta Televisa - "Ukryta miłość".
TV4 z nową telenowelą na jesień
Młodziutka Luciana po śmierci ojca musi uciec do stolicy Meksyku, aby ustrzec się przed don Aquilesem, zarządcą wioski, w której się wychowała. Chcąc zarobić na utrzymanie, podejmuje pracę w nie słynącym z dobrej opinii barze "La Burbuja". Pewnej nocy, jeden z klientów napastuje dziewczynę. Luciana broniąc się szpeci mu twarz, za co trafia do aresztu, gdzie zostają postawione jej zarzuty. Gdy myśli, że jej sytuacja jest bez wyjścia, pojawia się Claudio, adwokat z urzędu i oferuje jej swoją pomoc.
Luciana dostaje nową propozycję pracy, tym razem jako służąca w domu rodziny Torreslanda, gdzie ma zaopiekować się Patriciem, młodzieńcem, sparaliżowany po groźnym wypadku. Dziewczyna szybko zdobywa sympatię swojego podopiecznego i zaprzyjaźnia się z Janą, jego siostrą.

W rezydencji Luciana, ku swojemu zdziwieniu, ponownie spotyka Rodriga, najstarszego z rodzeństwa Patricia, który stanął w jej obronie w barze, gdy doszło do kłótni. Młody i przystojny Rodrigo jest związany z Galą, piękną i odnoszącą sukcesy bizneswoman. Rodrigo szybko ulega wdziękowi i dobroci Luciany, zrywa z Galą i planuje pobrać się w sekrecie z miłością swojego życia. Gala nie zamierza jednak poddać się bez walki...

Licząca 140 odcinków telenowela "Ukryta miłość" ("Un refugio para el Amor") z Zuria Vega (Luciana), Gabriel Soto (Rodrigo) w rolach głównych będzie emitowana w Czwórce już od 27 sierpnia od poniedziałku do czwartku o godzinie 17.00.

Komentarze (1 - 10 z 16)

te filmy to zakamuflowane gayporno
 3  
telenowelą to BEZNADZIEJNE GŁÓWNO! TEGO
 3  
Qrvy lyse przestancie balamucic mi babcie...
 5  
king of salceson
to BEZNADZIEJNE GŁÓWNO! TEGO
 4  
widać że stacja TV4 lubuje się w tasiemcowych telenowelach idzie w ślady kanału który nadaje od rana do wieczora brazylijskie , wenezuelskie badziewie nie godne uwagi .
 2  
nie znacie sie
 2  
nie wiecie co to jest dobra telenovela
tylko m jak milosc,na wspolnej,itp.to jest dopiero dno nic ciekawego tylko to samo
 3  
Moze warto by spróbować czegos z korei pd. np BBF.
 0  
jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:D:D:D:D:D:D
 2  
Po co komentujecie jak się wam nie podoba to znajdźcie sobie inne zajęcie nikt nie krytykuje waszych upodobań więc z dala od wielbicieli telenowel - dla mnie może to bajka zawsze z dobrym zakończeniem ale lubię i tyle Kocham j hiszpański ich otwartość do ludzi szkoda że wielu krytyków tego nie posiada
Dziś z niecierpliwością będę oczekiwała tej telenoweli:-))
A jak babcie oglądają to spoko a co mają robić
 5