Łukasz Szewczyk11.08.2012 (0:38)3 komentarze

Piąty sezon "Czystej krwi" od września w HBO

Na wrzesień 2012 roku HBO zaplanowało polską premierę piątego sezonu popularnego serialu "Czysta krew". W kolejnej odsłonie produkcji pojawia się jeszcze więcej niezwykłych bohaterów, a ich losy zmieniają się jak w kalejdoskopie.
Piąty sezon "Czystej krwi" od września w HBO
Miłość, mroczne zagadki, tajemnice oraz humor - to wszystko znaleźć można w świecie zamieszkiwanym przez ludzi i wampiry, które po uruchomieniu masowej produkcji syntetycznej krwi opuściły trumny i nie muszą już polować na ludzi.
W spokojnym miasteczku Bon Temps Sookie Stackhouse (wyróżniona za tę rolę Złotym Globem Anna Paquin), rezolutna kelnerka słysząca myśli innych, ma już dość problemów, jakie spowodowało w jej życiu pojawienie się wampirów, wilkołaków i innych niecodziennych istot. Oświadcza Ericowi (Alexander Skarsgard) i Billowi (Stephen Moyer), że ci nie mają już wstępu do jej domu i serca. Czy oznacza to powrót do zwykłego życia?

"Czysta krew" to przyprawiający o dreszcz emocji serial na motywach bestsellerowej powieści Charlaine Harris "The Southern Vampire Mysterie"s. Jego pomysłodawcą i producentem wykonawczym jest Alan Ball, twórca nagrodzonego Emmy serialu HBO "Sześć stóp pod ziemią".

Piąty sezon Czystej krwi będzie można oglądać w HBO od 29 września, w soboty o godz. 22.00. Serial składa się z dwunastu odcinków. Kolejne odcinki są również dostępne w HBO GO w dzień po premierze amerykańskiej.
HBO Polska

Komentarze (1 - 3 z 3)

haha xD a ja już 9 odcinek obejrzałem... w pl hbo mają sporo opóźnienia wiecznie.
 0  
Jak zwykle Polska na szarym końcu, 9 odcinek na świecie a dopiero u nas im się przypomniało.
 3  
No i gówno z tego ze widziales 9odcinek
 3