Łukasz Szewczyk27.08.2012 (14:35)25 komentarzy

Tele Tydzień z pełną ofertą DVB-T

Tele Tydzień, najpopularniejszy w Polsce tygodnik z programem telewizyjnym, w nowym sezonie stawia na promocję naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T)
Tele Tydzień z pełną ofertą DVB-T
Na rynku ukazał się nowy numer tygodnika Tele Tydzień (Nr 37), w którym redakcja obszernie opisuje telewizyjne nowości, jakie czekają na widzów w jesiennym sezonie. Jednak największa zmianą na nowy sezon telewizyjny jest promocja naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T). Tym samym od nowego numeru redakcja kanały dostępne w ramach naziemnej telewizji cyfrowej oznacza symbolem DVB-T.
Dodatkowo Tele Tydzień rozpoczyna drukowanie ramówek wszystkich kanałów TV dostępnych w ramach naziemnej telewizji cyfrowej. Do tej pory redakcja na swoich łamach zamieszczała program kilku stacji z DVB-T (TVP1, TVP2, TVP Info, Polsat, TVN, TV4, TVN7, TV Puls, TVP Kultura). Od nowego numeru pojawiły się także ramówki: Puls 2, TVP Kultura, TVP Historia, ATM Rozrywka, TV6, TTV, Polsat Sport News, Eska TV i Polo TV

Jednocześnie w nowym numerze Tele Tygodnia zamieszczono obszerny poradnik "ABC naziemnej telewizji cyfrowej". Koszt numeru bez zmian -1,99 zł.

Ramówki wszystkich kanałów DVB-T drukował będzie także tygodnik To&Owo.

Komentarze (1 - 10 z 25)

Nareszcie jedna porządna gazeta TV ;-) mi tam najbardziej na TTV oraz PULS 2 zależy.... ;-)
 3  
Po domach chodzą ostatnio ludzie którzy 'zapisują' na telewizję cyfrową. Jeżeli się nie zapiszesz to nie odbierzesz Dvb-t od lipca 2013 gdyż programy w dvb-t mają być zakodowane i udostępniane tylko tym którzy zapłacą abonament. Dostaniesz kartę dekodującą powiązaną w jakiś sposób z płaceniem abonamentu. Jeśli nie płacisz abonamentu to sygnał Dvb-t od lipca 2013 będziesz miał zakodowany. TACY CWANIACZKI CHODZĄ PO DOMACH I GŁOSZĄ TAKIE 'PRAWDY'. CZY TO MOŻLIWE ŻE TVP WPROWADZI KARTY DEKODUJĄCE TYLKO DLA LUDZI CO PŁACĄ ABONAMENT? Przecież mówili że do odbioru dvbt wystarczy telewizor z mpeg4 lub STB mpeg4. NIC NIE WSPOMINALI O STB Z MODUŁEM KARTY DEKODUJĄCEJ LUB TELEWIZORA Z MPEG4 Z KARTĄ DOSTĘPU WARUNKOWEGO CI.
 8  
Wiesz w takie bajki ,a daleko na pewno zajdziesz :)
 0  
Telewizja naziemna cyfrowa jest i będzie bezpłatną a abonament rtv ja płace. A ci co twierdzą że będzie telewizja płatna to pewnie oszuści. U mnie był niby jakiś oszust z cyfry . I próbował mnie straszyć że od 2013r. Nie będę miał kanałów jak nie kupię platformy. Najtańszy dekoder do naziemnej tv to koszt do 100zł. A ludzie są naiwni i biorą abonament
Wilk syty i owca cała. 27.08.2012 (17:08:58)
 4  
Powiecie dlaczego płace abonament rtv. Wolę zapłacić rtv jakieś 17zł niż platformie jakieś 40zł. A na platformie cudów nie ma.
Wilk syty i owca cała. 27.08.2012 (17:11:12)
 1  
A co do tele tygodnia z ramówka naziemną napewno kupię. Choć tej gazety nie kupowałem do tej pory.
Wilk syty i owca cała. 27.08.2012 (17:13:20)
 3  
tylko po jakiego grzyba mi TT jak w każdym odbiorniku mam EPG???????
 2  
Dla ATM Rozrywka szkoda miejsca w prasie... 7 dni w tygodniu to samo... Pardon, film "W pustyni i w puszczy" tylko co niedzielę leci.
 3  
Tt można kupić żeby po czytać. A program to tylko dodatek. Akurat tą gazeta ma dużo do czytania ale trochę droga jako tygodnik.
Wilk syty i owca cała. 27.08.2012 (19:25:35)
 1  
Zmieniam gazetę telewizyjną na tele tydzień.
 1