Łukasz Szewczyk27.08.2012 (15:55)7 komentarzy

Jean Michel Jarre Symfonicznie z Gazetą Wyborczą

W środę (29 sierpnia) oraz w czwartek (30 sierpnia) do części nakładu Gazety Wyborczej dołączone zostaną dwie płyty "Jean Michel Jarre Symfonicznie".
Jean Michel Jarre Symfonicznie z Gazetą Wyborczą
Albumy zawierają jego najsłynniejsze kompozycje w wykonaniu orkiestry symfonicznej City Of Prague Philharmocic Orchestra. Cena Gazety Wyborczej i każdej płyty wyniesie 9,99 zł.
Wydanie z dodatkami będzie promowane na łamach "Gazety Wyborczej" i jej dodatków oraz w stacjach telewizyjnych (Polsat i stacje tematyczne, TVP i stacje tematyczne, stacje tematyczne TVN). Planowanie kampanii: Starlink, kreacja: agencja Bardzo.

Komentarze (1 - 7 z 7)

Żeby to był Jean Michel Jarre w oryginale to bym z przyjemnością kupił , a tak to odpada.
 4  
Słucham Jarra ale w orgynalnych wykonaniach, a przerobione wykonanie sympfoniczne jest do niczego, dlatego to wciskają to do gazety bo nikt tego nie chcę.
xxxxx (usunięte konto #25773) 27.08.2012 (17:05:32)
 5  
Czy Jarre gra sam czy jest to aranżacja znanych wykonawców zawsze biorę a mam kilka takich aranżacji i ciekawie się słucha.
 0  
To nic innego jak w innej kolejności tracklista z wydanego w 2006 roku dwupłytowego albumu "The Symphonic Jean Michel Jarre".
 0  
Kochani,
Jarre sam nie zagra całą orkiestrą, symfoniczne wykonania jego największych kompozycji w wykonaniu praskiej orkiestry symfonicznej to po prostu coś pięknego. Jest to zupełnie coś innego niż Jarre w oryginale. (którego podobnie jak Wy bardzo lubię, lecz niestety jak dla mnie "skończył się" po płycie "Chronologie") Tym niemniej płyta bardzo przyjemna dla ucha i godna polecenia.
 0  
Slucham Jarre'a od kiedy sie "pojawil"... ale to wykonanie jest wspaniale....
Kazimierz Kwiatkowski 31.08.2012 (12:13:59)
 0  
Te wykonania sa po prostu piękne,ale brakuje np:Aero,Oxygene 8 czy Oxygene 12
 0