Łukasz Szewczyk28.08.2012 (18:19)10 komentarzy

To&Owo z filmowym planerem i kanałami DVB-T

Na nowy, jesienny sezon telewizyjny tygodnik To&Owo wprowadza zmiany dla swoich czytelników. W gazecie można znaleźć ramówki wszystkich kanałów z oferty DVB-T oraz Filmowy planer.
Okazuje się, że nie tylko Tele Tydzień w nowym sezonie telewizyjnym stawia na promocję naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) o czym szerzej informowaliśmy tutaj. Także popularny tygodnik To&Owo od nowego numeru (Nr 35/2012) rozpoczyna drukowanie ramówek wszystkich kanałów dostępnych w ramach naziemnej telewizji cyfrowej. Dla ułatwienia nawigacji przy kanałach umieszczono logo DVB-T.

Nowością w To&Owo jest także Filmowy planer, który ma czytelnikom ułatwić zaplanowanie filmowego tygodnia. Dzięki niemu - jak przekonuje wydawca - czytelnicy będą mogli łatwiej znaleźć filmy godne obejrzenia i nie zapomnieć o ich przed ich emisją.

Dodajmy, że wydawca wprowadził także zmiany graficzne w swoich pozostałych tygodniach z programem telewizyjnym, takich jak Kurier TV, Super TV czy Tele Max.

Komentarze (1 - 10 z 10)

Taką świetną gazetę telewizyjną zniszczyli a póżniej są zdziwieni że sprzedaż spada.
 10  
ta , a z jakiś poqosóq bojkotują prgram filmowy Npremium/ mała czcionka na dole strony/kpina bo póki co razem z HBO ma najlepszą ofertę filmową.
 1  
jak sobie człowiek nie ustawi w telefonie lub telewizorze przypomnienia,to żadna rubryka w gazecie ''filmowy plener" nie pomoże.a swoją drogą to wyrypali program na polsat 2 od samej góry do dołu,tak jakby oglądały go miliony w polsce.
 10  
Wykup sobie UPC i wtedy z kompa możesz sobie dowolnie programować
nagrywanie...Pomyśl.
 3  
choć byłem wiernym czytelnikiem TO&OWO to po tym, co zrobili z tym programem gdzieś rok temu przesiadłem się na Kropka.tv i jestem z niego zadowolony, według mnie to jest teraz najlepszy program, jest tylko jeden kłopot, bo żeby go kupić trzeba pojechać do Biedronki
 12  
@Roman Miś. Tu jest mowa o przypomnieniu,a nie o nagrywaniu. A jeśli już Ci o to chodzi,to z ngrywaniem ja nie mam kłopotu. Pomyśl.... zanim coś napiszesz.
 1  
Ja tam się przerzuciłem na program internetowy.Odpowiada mi strona teleman.pl. Wszystkie kanały, które mnie interesują, płynne przeskakiwanie między nimi. Szkoda pieniędzy na papier.
Do tego "planeru" też nie jestem przekonany. Każdy ma inny gust i guzik mnie obchodzi, co jakieś przypadkowe osoby polecają. Zawsze sprawdzam zawczasu program posiadanych stacji i sam wyhaczam interesujące mnie propozycje. Zajmuje to 5 minut, a mam pewność, że nic nie przegapię. I przede wszystkim, ja decyduję czy coś jest interesujące dla mnie.
 2  
A mi wystarczy EPG i zaznaczanie w harmonogramie pozycji, która mnie interesuje. TV sam mi przełączy na właściwy kanał o właściwej porze.
 4  
Napiszę tylko tyle, że wszystkie magazyny w Polsce należą do spółki Bauer co za tym idzie wszędzie mamy to samo tylko w innej osłonie ;) Jedyną konkurencją jest Tele14 oraz wspomniana KropkaTV.
 1  
Mam takie samo zdanie.
Znam gazetę To&Owo od 1996 roku. Teraz żałuję, że nie kupowałem tej gazety systematycznie każdego tygodnia, gdy miała jeszcze wysoką jakość. To karygodne jak w dzisiejszych czasach jakość prasy uległa degradacji...
 0