Łukasz Szewczyk31.08.2012 (0:32)5 komentarzy

Rusza IV edycja "Tylko muzyka. Must be the music" w Polsacie

W niedzielę (2 września 2012 roku) na antenie telewizji Polsat rusza nowa, czwarta już edycja muzycznego show "Tylko muzyka. Must be the music". Kto tym razem zdobędzie uznanie widzów?
Rusza IV edycja "Tylko muzyka. Must be the music" w Polsacie
Wszystkie trzy edycje muzycznego show zakończyły się sukcesem. W pierwszej edycji zwyciężył zespół Enej. Od finału programu, grupa Enej wciąż koncertuje a jej płyta "Folkorabel" zyskała status złotej. W grudniu 2011 zespół wydał pierwsze DVD z zapisem koncertu z Przystanku Woodstock 2011. W marcu 2012 w stacjach radiowych całej Polski pojawił się nowy singiel promujący trzeci album Eneja. Od czasu wygranej, zespół zdobywa nagrody na wszystkich liczących się na rynku muzycznym festiwalach (Sopot TOP trendy Festiwal - nagroda poplisty RMF FM, Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu - nagroda Superpremiery, Eska Music Awards - Zespół Roku i Piosenkę Roku).
W drugiej edycji "Tylko muzyka. Must be the music." zwycięzcą i zdobywcą głównej nagrody, czyli 100 tys. złotych oraz występu podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów 2011 został prawdziwy wirtuoz gitary i wokalista - 17-letni Maciej Czaczyk. Jego piosenka "Nie bój się" autorstwa Roberta Jansona do niedawna zajmowała 3. miejsce na pop liście radia RMF FM. Zwycięzcą ostatniej edycji była grupa Lemon, która obecnie pracuje nad nowym materiałem muzycznym.

Piosenki, które pojawiły się w programie często stawały się przebojami. Trudno zapomnieć o największym hicie lata 2011 roku "Radio Hello" Eneja, przebojem okazała się również piosenka "Nie bój się" który dla Maćka Czaczyka specjalnie napisał Robert Janson. Rozgłośnia radiowe chętnie grały też "Całą salę" Raggafaya, a piosenka "Czyste szaleństwo" zespołu InoRos z towarzyszeniem Libera była przebojem tegorocznego Euro.

W IV edycji show, przez etap precastingów, które odbyły się w 8 miastach Polski, przeszła rekordowa liczba ponad 180 wykonawców. Spośród tej grupy jurorzy programu - Elżbieta Zapendowska, Kora, Adam Sztaba i Wojtek Łozowski - wybiorą ponad 30 półfinalistów. Podobnie jak w III edycji show Telewizja Polsat pokaże 5 odcinków castingowych, 4 półfinały i finał. Zwycięzca programu otrzyma 100 tys. złotych i możliwość występu podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów.

"Tylko muzyka. Must be the music" prowadzi niezmiennie duet Paulina Sykut i Maciek Rock. Producentem wykonawczym programu jest Jan Kępiński.

Emisja premierowego odcinka "Tylko muzyka. Must be the music" już od 2 września w niedzieleo godz. 20.0 na antenie telewizji Polsat.

Komentarze (1 - 5 z 5)

I za to kocham MBTM :D....tu chociaż ludzie robią karierę i są sławni, a nie to co inne programy tego typu...Czekam z niecierpliwością na IV edycję!!! :D ....Niech wygra muzyka! :))
 2  
Za często to puszczają,powinno być to co roku na np.jesień,bo tak to szybko się nudzi.
 2  
Musze teraz puścić bo TVN startuje dziś ze swoją spiewogrą.
 0  
powinni to puszczac raz do roku, tak jak to robi tvn z x factor (co roku na wiosne)
 1  
Wraca MBTM i wracają emocje!Wspaniale napisane. Ludzie robią karierę, nie to co w MT czy X-Factor a nawet BnG.

Za często to puszczają,powinno być to co roku na np.jesień,bo tak to szybko się nudzi.
Rozumiem że jesteś fanem TVN-u, ale dla mnie podoba się że idzie to na dwie edycje w ciągu roku. Mam nadzieję, że GTD też będzie ciekawe od siódmego wrz. 2012r.powinni to puszczac raz do roku, tak jak to robi tvn z x factor (co roku na wiosne)
A właśnie że nie.
 1