Łukasz Szewczyk26.09.2012 (8:06)41

TVP uruchomi kanał dla dzieci. Trafi do cyfrowej TV naziemnej?

Telewizja publiczna chce mieć nowe stacje tematyczne. Władze TVP zamierzają złożyć wniosek do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji o koncesję dla kanału dla dzieci. I m.in. z tym programem wystartują w konkursie na wolne miejsca na pierwszym multipleksie.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 41)

Przecież Oni kasy nie mają??
 3  
Ileż to już p.Braun obiecywał - chyba więcej niż premier
Chodzi o zablokowanie miejsca w DVB-T a nie kanał dla dzieci.
Ja się pytam: ile teraz jest programów dla dzieci w TVP - tyle co NIC!!!
 4  
TVP Bajka
 5  
ostatni cytat rozbawił mnie. a wszystkie stacje są tam o charakterze popularno-rozrywkowym. żenada.
 2  
Dajcie TVP Sport to zacznę płacić abonament, bo takie gnioty jak te wasze tendencyjne Wiadomości, Teleexpress, Klan czy M jak Miłość mnie kompletnie nie interesują.
 1  
chachacha kanał dla dzieci? i pewnie od rana do wieczora księża, i tego typu kupa jak Ziarno, Braun jesteście bankrutem i za parę tygodni nastąpi upadłość, to co wy chcecie odpalać?????
 3  
Oczywiście, że w NTC powinien znaleźć się kanał TVP Sport! Popatrzmy na naszych południowych sąsiadów. Ich CT4-Sport nie dość, że dostępne za darmo to z jaką ofertą (mecze reprezentacji narodowej nie tylko w piłce nożnej, wybrane spotkania lig piłkarskiej, hokejowej, koszykarskiej, siatkarskiej, futsalowej..., europejskie rozgrywki, kroniki ważniejszych imprez sportowych na świecie np. Tour de France). A w naszym państwowym kanale nie dość, że bieda i powtórki to jeszcze trzeba za to płacić.
 1  
Dokładnie tak, a nie żadne Baby
 1  
Nie kanał dla dzieci, a istniejące już stacje TVP Sport i TVP Seriale powinny się znaleźć w Naziemnej Telewizji Cyfrowej.
Nie sądzę, to nie są kanały finansowane z abonamentu (wg TVP), więc nie muszą. ;P

A nowy kanał mógłby się nazywać np. Małe TVP. ;)
 0  
Dajcie TVP Sport to zacznę płacić abonament, bo takie gnioty jak te wasze tendencyjne Wiadomości, Teleexpress, Klan czy M jak Miłość mnie kompletnie nie interesują.
Jest masa ludzi, których interesują (ja do nich nie należę). A TVP Sport to projekt komercyjny, i TVP podobno nie finansuje go z abonamentu tylko z reklam. Nie będzie więc za darmo. ;P
 2