Łukasz Szewczyk26.09.2012 (13:52)26 komentarzy

Ligowa siatkówka znika z TV4, ale będzie w Polsat Sport News

Do tej pory osoby, które nie miały dostępu do Polsatu Sport wybrane mecze polskiej ligi siatkowej mogli oglądać na antenie niekodowanego kanału TV4. Od tego sezonu siatkówka znika z TV4 i przechodzi do Polsat Sport News.
Ligowa siatkówka znika z TV4, ale będzie w Polsat Sport News
W pierwszy weekend października ruszają rozgrywki PlusLigi mężczyzn i OrlenLigi kobiet. Jak podaje Przegląd Sportowy, w tym sezonie Grupa Polsat na swoich kanałach pokaże łącznie ponad sto spotkań. W piątki i poniedziałki Polsat Sport planuje transmitować mecze ligi kobiecej, a w soboty i niedziele mecze ligi męskiej.
W pierwszym tygodniu rozgrywek Polsat Sport pokaże: w piątek mecz Siódemki Legionowo z mistrzem kraju Atomem Treflem Sopot (OrlenLiga), w sobotę mecz Asseco Resovii z Indykpolem AZS Olsztyn (PlusLiga), w niedzielę mecz PGE Skry Bełchatów z Lotosem Gdańsk (Plus Liga), a w poniedziałek Impel Wrocław kontra PTPS Piła (OrlenLiga).

Wybrane mecze siatkówki będą pojawiły się także w telewizji odkodowanej/ Nie będzie to, jak dotychczas, kanał TV4, a stacja Polsat Sport News, która dostępna jest bezpłatnie w ramach drugiego multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) oraz w ofertach operatorów płatnej telewizji.
Przegląd Sportowy

Komentarze (1 - 10 z 26)

Tylko ze na Tv 4 mecze byly live a na PSN beda tylko powtorki. Wystarczy sprawdzic program
 15  
No to zaraz abonenci Cyfry+, którzy znają się wyłącznie na Cyfrze+ i nie potrafią ustawić anteny dla DVB-T, zaczną tutaj swoje biadolenie: "czemu nie ma PSN na C+?", "kiedy PSN na C+?" :-)
 11  
Abonenci Cyfry+ siatkowke maja gleboko w ... . ;)
 11  
siatkówka to sport bez emocj tylko reprezntacja wazna polsat tak zrobil bo ma tylko to nic pozatym
 25  
siatkówke oglądają tylko lemingi bo jest tak prosta i nudna że tylko ją potrafią zrozumieć
 25  
Siatkówka jest bardzo emocjonująca, obojętne czy reprezentacja, liga czy puchary, kobiety czy mężczyźni. To jest bardzo mocny punkt w ofercie CP i dlatego właśnie CP ma tak wielu abonentów.
 3  
ta to piłka nożna jest beznadziejna,mecze po ustawiane bo biorą w łapę a kibice się cieszą że zajebisty mecz....i przynajmniej w siatkówkę do czegoś polska reprezentacja doszła i w miarę dobrze potrafią grać;)
 3  
kolego siatkówka to jeden z bardziej wymagajacych sportów jeśli twierdzisz że to jest banalnie proste zapraszam na sale a sie przekonasz sam posiadam cyfrę+ i bardzo mi szkoda że już nie będzię ligi na TV4
 13  
Ludzie którzy mówią że siatkówka czy piłka nożna to jest beznadziejna i oglądają je tylko lemingi, to muszą napierw wiedziec co to za sport i zobaczyc czy są tam emocje, a nie pierdolic głupoty od rzeczy.
 6  
Teraz czekam na Polsat Sport News w Cyfrze+
 1