Łukasz Szewczyk02.10.2012 (11:52)20 komentarzy

TVP walczy z piractwem w sieci - robi czystkę na YouTube

Prawie 1,6 tys. materiałów wideo nielegalnie pobranych z zasobów archiwalnych i anten Telewizji Polskiej usunięto przy okazji startu jesiennej ramówki TVP z serwisu YouTube.
Wirtualna TVP
Produkcje Telewizji Polskiej cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno wśród telewizyjnych widzów, jak i internautów. Niestety, część z nich pozyskuje materiały wideo nielegalnie oraz dystrybuuje je z pogwałceniem prawa, czerpiąc ze swojej działalności korzyści majątkowe - mówi Marcin Oziewicz, Dyrektor Ośrodka iTVP-HD

Jednym z najpopularniejszych kanałów nielegalnego rozpowszechniania materiałów wideo TVP jest serwis internetowy www.youtube.com. Ośrodek iTVP HD współpracujący z Youtube promuje treści na specjalnych kanałach oraz równolegle zajmuje się czyszczeniem i blokowaniem wszystkich materiałów.
Przy okazji startu jesiennej ramówki Telewizji Polskiej Redakcja Ośrodka iTVP HD wyszukała w serwisie, zablokowała albo usunęła prawie 1600 nielegalnych materiałów wideo - produkcji TVP. Największą popularnością "cieszyły się" się seriale "Na dobre i na złe", "rodzinka.pl", "Ojciec Mateusz" oraz "Stawka większa niż życie".

Komentarze (1 - 10 z 20)

"Największą popularnością "cieszyły się" się seriale "Na dobre i na złe", "rodzinka.pl", "Ojciec Mateusz" "

HA HA HA jaki dobry uczynek zrobili że wyczyścili youtube z tego szajsu- tylko "ciężko chorzy" patrzą na takie g...
 9  
HAHA TVP Myśli, że zrobi na złość użytkownikom internetu? Spadajcie na drzewo banany prostować, żadna to dla mnie strata!!!
 42  
Tylko nie zapomnijcie bitwy na głosy zablokować,żebym przypadkiem na to gówno nie trafił
 57  
to, ze Wy tego nie ogladacie jak widac nie ma znaczenia ;)

osobiscie widzialem z TVP tylko kabarety na YT.
HodowcaZwierzatFuterkowyh 2.10.2012 (12:48:56)
 6  
Co to jest TVP ?
 2  
Co to jest TVP ?
Tusk Vision Platformers
 6  
Eh POlska widzę !!!!!!!!!!!
 3  
Ogladniecie czegos na YT zacheca do zobaczenia w TVP. Jak oni wszystko wywalą to ich sprawa. Nie będe oglądać TVP. Jak mam czegoś szukać na ich stronach to dziekuje. Poaztym dlaczego usuwają coś co bylo dostepne publicznie ?
Sami sobie w kolano strzelaja.
 8  
Nielegalnie wrzucone seriale czy filmy na YT powinni kasować, ale co im przeszkadzają np. programy dnia czy bloki reklamowe z lat 1990-2003?
 45  
Aaaa.... co tam... a niech tam sobie i wywalają z YT te seriale ze swojej oferty.
Mam stacjonarną nagrywarkę DVD z dyskiem twardym i mnie to mało interesuje jakie seriale i programy z TVP są na You Tube.
Bo i tak przede wszystkim nagrywam seriale z TVP na tę nagrywarkę DVD.
 1