Łukasz Szewczyk04.10.2012 (14:33)4 komentarze

"Revolution" - debiutuje na platformie "n"

W poniedziałek (8 października 2012 roku) do oferty nSeriale VOD platformy "n" wchodzi "Revolution" - kolejny serial producentów J.J. Abramsa ("Zagubieni"), Erika Kripke ("Nie z tego świata") oraz Jona Favreau ("Iron Man").
Revolution_keyart
Co zrobiłbyś w świecie, w którym każdy element technologii - komputery, samoloty, samochody, telefony, a nawet światła - w tajemniczy sposób przestały działać na zawsze? W "Revolution", epickim thrillerze przygodowym wyprodukowanym przez Bad Robot Productions J.J. Abramsa ("Zagubieni", "Fringe: Na granicy światów"), Erika Kripke (producenta "Nie z tego świata") oraz Jona Favreau (producenta "Iron Mana"), jedna rodzina próbuje odnaleźć się w postapokaliptycznym krajobrazie - świecie pełnym pustych miast, miejscowych oddziałów milicji i heroicznych bohaterów walki o wolność - 15 lat po tym, jak światła zgasły na zawsze.Premiera serialu "Revolution" w Stanach Zjednoczonych osiągnęła wynik 4.1 w rankingu oglądalności na żywo, dodatkowo tego samego dnia przez DVR wśród dorosłych w przedziale wiekowym 18-49, co jest najlepszym rezultatem wśród debiutów seriali filmowych we wszystkich amerykańskich sieciach telewizyjnych w ciągu ostatnich trzech lat i najwyższym wynikiem dla seriali filmowych w stacji NBC w ciągu ostatnich pięciu lat. Po trzech odcinkach serial oglądany jest przez prawie 10 milionów widzów, a NBC zamówiła produkcję pełnego sezonu.Zmuszona do powrotu do rolnictwa ludzkość żyje w małych osadach daleko od niegdyś pełnych życia miast. Cywilizacja, jaką znamy, legła w gruzach. Władze zostały rozbite, a kraj rządzony jest przez miejscowe oddziały milicji zaprowadzające porządek i próbujące odzyskać utraconą władzę.Kiedy jedna z osób znająca sekret utraty prądu, Ben Matheson (Tim Guinee), ginie przypadkowo w potyczce z lokalnym oddziałem milicji, jego syn, Danny (Graham Rogers), zostaje aresztowany przez najbardziej bezwzględnego spośród oficerów (Giancarlo Esposito). Próbując ratować Danny'ego, jego nieustraszona siostra Charlie (Tracy Spiridakos) wyrusza z małą grupą ochotników na poszukiwanie swojego wujka Milesa (Billy Burke), dawnego żołnierza piechoty morskiej, którego nie widziała od lat. Nie chce on dołączyć do walczących, ale wie, że w świecie bez elektryczności władza jest wszystkim. I być może sekret, na straży którego stał jego brat, powinien zostać pochowany wraz z nim.Premiera serialu "Revolution" w kolekcji nSeriale VOD platformy n już 8 października 2012.

Komentarze (1 - 4 z 4)

no czyli mamy strzeszczone wszystkie odcinki i można sobie darować klasykę w stylu zabili go i uciekł.
 1  
Aktorzy w tym serialu grają na poziomie Pamiętników z wakacji. Serial mocno kosztowny a aktorów wybrali prawdopodobnie na chybił trafił.
 1  
Co kto lubi, ale ja widziałam pierwszy odcinek 'Revolution' online ((tyle że bez tłumaczenia) i mi się spodobało. Ja tam się cieszę, że będę mogła obejrzeć jeszcze raz już jutro :)
 0  
W takich nserialach mi się najbardziej podoba to, że wiem kiedy co, siadam i oglądam, nie muszę szukać, sprawdzać etc. Też zacząłem oglądać Revolution, narazie ciekawie, mam nadzieję że się rozkręci
 0