Łukasz Szewczyk05.10.2012 (8:07)16

Szef TVP Info: Bronimy pozycji lidera. Wkrótce nowości i nowa oprawa (wideo)

TVP Info, które w sobotę obchodzić będzie 5-lecie istnienia, pracuje nad kolejnymi zmianami na antenie. Część z nich zostanie wprowadzona jeszcze przed końcem roku. - Chcemy duży nacisk położyć na dokument. Pracujemy również nad nową oprawą - mówi Jan Szul, szef TVP Info.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 16 z 16)

niech lepiej zrobia nowe studio podobne do polsat news lub jeszcze lepiej do tvn 24 to nawet ja bede to nawet ja bede ogladac
 3  
Nigdy nie znajdziemy ogólnie w mediach rzetelnych informacji - czy dotyczy to telewizji, internetu, prasy (...) zawsze jakaś część tego wszystkiego to półprawdy lub po prostu kłamstwa. Również znaczna część tego wszystkiego - jest po prostu bezwartościowa - jak wiele treści na Onet.pl lub WP.pl (...) media też w większości są bezwartościowe - głupie filmy, seriale, programy oraz bardzo często nierzetelne dzienniki informacyjne i stacje informacyjne. Cały czas prowadzone są chociażby w telewizji - wszelkie wyniki oglądalności nadawanych programów lub też po prostu oceniane (...) wracając do tego artykułu - jak właśnie można porównywać TVP Info z TVN24... Ja osobiście TVP Info oceniam bardzo słabo - zawsze ta stacja źle wygląda, dotyczy to również reprezentujących i prowadzących tą stację pracujących tam ludzi - tragedia (...) TVN24 też coraz gorsza pod każdym względem - wielu znaczących tam dziennikarzy jest bardzo nie fajna, wprowadzone teraz zmiany wyglądu - nie za bardzo wyszły...
 0  
O młodszego widza to powalczyć muszą WSZYSTKIE kanały informacyjne. Jak porównać słupki oglądalności to młodzi olewają politykę, która jest głównym paliwem kanałów info. Zresztą wystarczy posłuchać kto dzwoni do Szkła Kontaktowego - elektorat PO +65.
 0  
Dzisiaj w TVP2, w programie rozrywkowym występowały cztery kaszaloty z wczesnego PRL-u, często występują chyba z litości i po znajomosci u Laskowika. Rozumiem, że potrzebują sobie dorobić do nędznych rent/emerytur unijnych. Dlaczego ja, płatnik abonamentu mam oglądać takie obrzydlistwo? Czy TVP nie mogłaby im płacić za nie występowanie w TV?
 0  
Ja tam zawsze się dziwiłem kolorystyce a raczej braku kolorystyki w TVP info takie suche/martwe odcienie kolorów zawsze stosowali kiepsko to wygląda.
 1  
Lider w telewizji "publicznej". Dno absolutne. Jak tylko przestaną zmuszać ludzi do płacenia "abonamentu" przestanie istnieć.
 1