Łukasz Szewczyk05.10.2012 (13:35)brak komentarzy

Tomasz Sekielski w TOK FM

Tomasz Sekielski, były wieloletni dziennikarz TVN, który wkrótce poprowadzi nowy program w TVP, wraca do radia. Dziennikarz 8 października 2012 roku zadebiutuje na antenie TOK FM, gdzie dołączy do prowadzących poniedziałkowe wydania "Poranka Radia TOK FM".
Tomasz Sekielski (TVN)
Podobno żyjemy w państwie, w którym nie da się utrzymać w tajemnicy żadnej informacji, o której wie więcej niż jedna osoba. Tym bardziej się cieszę, że moje pojawienie się w TOK FM udało się zachować w sekrecie przez prawie dwa miesiące. Pewnie paru kolegów będzie miało do mnie o to pretensje, ale tajemnica jest tajemnicą. Gdy w sierpniu dostałem propozycję poprowadzenia autorskiego porannego pasma w TOK FM, nie zastanawiałem się. Radio zawsze było dla mnie czymś wyjątkowym, magicznym. Swoją przygodę z dziennikarstwem rozpoczynałem w małej bydgoskiej rozgłośni. Strasznie się cieszę, że po latach wracam do radia, to prawie jak powrót do korzeni - mówi Tomasz Sekielski
"Poranek Radia TOK FM" jest codzienną audycją publicystyczną, której gospodarzami są znani dziennikarze. Tematy poruszane w audycji to najważniejsze aktualne wydarzenia polityczne, społeczne, gospodarcze i kulturalne z kraju i ze świata. Gospodarze programu rozmawiają o nich z politykami, ekspertami, publicystami ze wszystkich najważniejszych mediów w Polsce. W pozostałe dni tygodnia "Poranki" w Radiu TOK FM prowadzą od 7:00 do 9:00: Dominika Wielowieyska, Jan Wróbel, Janina Paradowska i Jacek Żakowski.Tomasz Sekielski - dziennikarz radiowy oraz telewizyjny. Karierę rozpoczął od pracy w Radiu VOX, potem był związany z Radiem Wawa oraz Radiem dla Ciebie. W telewizji TVN pracował m.in. w "Faktach", był gospodarzem programów "Kropka nad i", "Czarno na białym", "Teraz my". Za swoją dziennikarską pracę został wyróżniony Wiktorem, nagrodą im. Andrzeja Wojciechowskiego i Telekamerą, otrzymał też statuetkę w plebiscycie MediaTory oraz tytuł dziennikarza roku 2006 Grand Press.