Łukasz Szewczyk10.10.2012 (21:15)12 komentarzy

"n" na kartę: Starter z pakietem Smart HD już dla wszystkich

Na rynku dostępna jest nowa oferta dla widzów zainteresowanych telewizją "na kartę" (w systemie pre-paid). Na rynku pojawił się starter Smart HD dla wszystkich zainteresowanych.
"n" na kartę: Starter z pakietem Smart HD już dla wszystkich
Do tej pory z oferty Smart HD mogli skorzystać przede wszystkim użytkownicy Telewizji na kartę. Jednak od tego tygodnia oferta dostępna jest nowa oferta dla wszystkich zainteresowanych - nowy starter Smart HD w cenie 99 zł wraz z dostępem do pakietu przez 3 miesiące. Karta działa na dowolnym tunerze satelitarnym wyposażonym w czytnik kart obsługujący system dostępu warunkowego Conax.
Przypomnijmy, że pakiet Smart HD to kilkadziesiąt kanałów w cyfrowej jakości w tym: TVP1, TVP2, TVN, TVN7, Polsat, TTV, TV4, Religia.TV, TVN24, nSport, TVN Turbo, TVN Style, TVN CNBC, TVN Meteo, Polsat 2, Polsat Sport News, TV6, TVP Info, AXN, TVP Seriale, Kino Polska, Discovery Channel, TVP Sport, Disney Channel, Orange Sport. Dodatkowo, dla użytkowników korzystających z dekodera HD, udostępniono 5 kanałów, w jakości HD (TVN HD, TVN7 HD, Polsat HD, TVP1 HD, TVP2 HD).

Użytkownicy ofert otrzymają dostęp także do polskich kanałów FTA, wśród nich m.in. TV Puls, TV Biznes, Mango24, TVP Kultura, TVP Polonia, Tele5, VIVA Polska, 4Fun.TV, Eska TV, Edusat, Rebel TV, Polo TV, TV.Disco, iTV, TVR, TVS, Fashion TV czy TV5.

Dodajmy, że Smart HD to dostęp do płatnej telewizji bez stałych zobowiązań i bez umowy. Użytkownik sam decyduje kiedy i jak długo chce oglądać kanały płatne. Opłaty za dostęp do oferty Smart HD zaczynają się od 15 zł miesięcznie (przy opłacie na 12 miesięcy - 180 zł) i nie przekraczają 20 zł za 1 miesiąc. Cena nie ulega zmianie w stosunku do cen doładowań dla oferty telewizji na kartę SD przy jednorazowej wpłacie za 3 (54 zł) lub 6 miesięcy (96 zł)
SatKurier.pl

Komentarze (1 - 10 z 12)

99 zł, chyba lekko ich pogielo !!
to lepiej już kupić starter 3 miesieczny telewizji na kartę ok 60-70 zł i zmigrować
 3  
Gdyby jeszcze dodali nickelodeon i comedy central to byłoby fajnie
 3  
Płacić zamiast 10 zł na miesiąc 15 zł za miesiąc w zamian dostając TVP Seriale, Polsat 2, Axn i Orange Sport + wersje HD paru kanałków ?. No weźcie nie żartujcie.
 1  
Mimo wszystko wolę umowę - więcej programów, czy z internetem mobilnym Orange'u.
 4  
Ja z migrowałem z TNK-HD do Komfort HD za 33 zł miesięcznie. Myślę, ze na dzień dzisiejszy nie ma lepszej oferty jeśli chodzi o ilość kanałów HD i SD za te pieniądze. Umowa na czas nieoznaczony od początku podpisania, lub załatwienia sobie telefonicznie. Ja zmieniłem umowę telefonicznie i po godzinie już miałem Komfort HD. Przez internet czytałem, że trwa, to nawet do trzech dni.
Mam też kartę TNK-SD, leżała w szufladzie chyba z rok. Włożyłem wczoraj do dekodera i kanały niekodowane działają, oraz co ważne karta odblokowuje dekoder, tak, że można oglądać bezpłatne z karty, DVB-T i Astrę jak ktoś ma konwerter podwójny.
 2  
Wychodzi, że pierwsze 3 miesiące za 33 złote, czyli taniej niż w zwykłym abonamencie. Liczba kanałów, też wystarczajaca dla niewymagających, ciekmawa alternatywa do abonamentu.
 0  
99 zł, chyba lekko ich pogielo !!
to lepiej już kupić starter 3 miesieczny telewizji na kartę ok 60-70 zł i zmigrować
zawsze mozesz przejść na abonament. Myślę że źle też byś nie wyszedł na tym. A i miał kilka dodatkowych usług godnych uwagi.
 0  
baku, umowa zawsze wychodzi korzystniej, choć "wolność" także ma swoje zalety. Dobra jest ta oferta z internetem orange. Osobno, bez umowy z enką, byłoby znacznie drożej.
 0  
Zgadzam się z netem enka powala na kolana. Warto wziąć póki promocja jeszcze trwa, bo za chwilę może być coś nowego innego.
 0  
Promocja trwa, choć pewnie za chwilę pewnie będzie nowa. Ciekawe czy także z internetem.
 0