Łukasz Szewczyk10.10.2012 (21:15)12

"n" na kartę: Starter z pakietem Smart HD już dla wszystkich

Na rynku dostępna jest nowa oferta dla widzów zainteresowanych telewizją "na kartę" (w systemie pre-paid). Na rynku pojawił się starter Smart HD dla wszystkich zainteresowanych.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 12)

99 zł, chyba lekko ich pogielo !!
to lepiej już kupić starter 3 miesieczny telewizji na kartę ok 60-70 zł i zmigrować
 3  
Gdyby jeszcze dodali nickelodeon i comedy central to byłoby fajnie
 3  
Płacić zamiast 10 zł na miesiąc 15 zł za miesiąc w zamian dostając TVP Seriale, Polsat 2, Axn i Orange Sport + wersje HD paru kanałków ?. No weźcie nie żartujcie.
 1  
Mimo wszystko wolę umowę - więcej programów, czy z internetem mobilnym Orange'u.
 4  
Ja z migrowałem z TNK-HD do Komfort HD za 33 zł miesięcznie. Myślę, ze na dzień dzisiejszy nie ma lepszej oferty jeśli chodzi o ilość kanałów HD i SD za te pieniądze. Umowa na czas nieoznaczony od początku podpisania, lub załatwienia sobie telefonicznie. Ja zmieniłem umowę telefonicznie i po godzinie już miałem Komfort HD. Przez internet czytałem, że trwa, to nawet do trzech dni.
Mam też kartę TNK-SD, leżała w szufladzie chyba z rok. Włożyłem wczoraj do dekodera i kanały niekodowane działają, oraz co ważne karta odblokowuje dekoder, tak, że można oglądać bezpłatne z karty, DVB-T i Astrę jak ktoś ma konwerter podwójny.
 2  
Wychodzi, że pierwsze 3 miesiące za 33 złote, czyli taniej niż w zwykłym abonamencie. Liczba kanałów, też wystarczajaca dla niewymagających, ciekmawa alternatywa do abonamentu.
 0  
99 zł, chyba lekko ich pogielo !!
to lepiej już kupić starter 3 miesieczny telewizji na kartę ok 60-70 zł i zmigrować
zawsze mozesz przejść na abonament. Myślę że źle też byś nie wyszedł na tym. A i miał kilka dodatkowych usług godnych uwagi.
 0  
baku, umowa zawsze wychodzi korzystniej, choć "wolność" także ma swoje zalety. Dobra jest ta oferta z internetem orange. Osobno, bez umowy z enką, byłoby znacznie drożej.
 0  
Zgadzam się z netem enka powala na kolana. Warto wziąć póki promocja jeszcze trwa, bo za chwilę może być coś nowego innego.
 0  
Promocja trwa, choć pewnie za chwilę pewnie będzie nowa. Ciekawe czy także z internetem.
 0