Łukasz Szewczyk12.10.2012 (10:02)3 komentarze

"The Glades 2", "Dorastająca nadzieja 2", "The Simpsons 17" - listopad w FOX

W listopadzie 2012 roku wśród nowości na kanale FOX widzowie zobaczą drugi sezon serialu "The Glades" śledzącego losy atrakcyjnego i błyskotliwego detektywa wydziału zabójstw. Wśród nowości także drugi sezon komediowego serialu "Dorastająca nadzieja".
THE GLADES
Od 5 listopada 2012 roku na antenie Fox drugi sezon serialu kryminalnego "The Glades", którego akcja rozgrywa się w fikcyjnym miasteczku Palm Glade na Florydzie. W serialu widzowie zobaczą Matta Passmore'a, Kiele Sanchez i Michelle Hurd. Matt Passmore wciela się w rolę Jima Longwortha, atrakcyjnego i błyskotliwego detektywa wydziału zabójstw, który ma reputację trudnego we współpracy. Po tym jak pomyłkowo zostaje oskarżony przez swojego szefa o romans z jego żoną oraz postrzelony, zostaje zmuszony do przeprowadzki w inne miejsce. Ląduje w malutkim, pełnym słońca i pól golfowych miasteczku Palm Glade, gdzie przestępczość pozornie wydaje się w ogóle nie istnieć. Lecz wkrótce, wraz z pojawianiem się serii niewyjaśnionych morderstw, Longworth przekonuje się, iż miejsce to, nie jest tak spokojne jak mu się początkowo wydawało. W tym sezonie, Longworth i reszta wydziału zabójstw, muszą rozwiązać tajemnicę śmierci córki osławionego, kubańskiego gangstera, by zapobiec wojnie pomiędzy dwoma, rywalizującymi o wpływy na mieście rodzinami. Tymczasem Callie (Kiele Sanchez) przygotowuje się na wyjście z więzienia swojego męża... Emisja w poniedziałki o godz. 22.00.Od 14 listopada na antenie Fox emisja drugiego sezonu serialu "Dorastająca nadzieja". Jest to uznany przez krytyków serial komediowy, którego producentem jest nagrodzony Emmy Greg Garcia. Pełen humoru serial pokazuje codzienne perypetie rodziny Chance, której życie wywraca się do góry nogami za sprawą dziecka o imieniu Hope (Nadzieja) - gościnnie Baylie i Rylie Cregut. W tym sezonie rodzina Chance wybierze się na ślub do Las Vegas, Burt zostanie uprowadzony, sekrety Sabriny wyjawione a wszyscy będą się martwić o przyszłość Hope. Emisja w środy o godz. 21:00 i 21:30 (po dwa odcinki). Od 1 listopada na antenie stacji siedemnasty sezon serialu "Simpsonowie" autorstwa Matta Groeninga, którzy śmieszą widzów małego ekranu już ponad dwadzieścia lat. Inteligentnie napisana, najdłużej emitowana komedia w historii telewizji, swój sukces zawdzięcza przewrotnemu, humorystycznemu i uroczo dowcipnemu scenariuszowi. Akcja serialu rozgrywa się w Springfield, amerykańskim miasteczku, średniej wielkości, w którym codzienne przygody przeżywa rodzina Simpsonów: Homer, Marge, Bart, Lisa i Maggie. Popularna seria, uwielbiana przez ludzi na całym świecie przyciąga również setki gwiazd gościnnie występujących w odcinkach komedii, w sezonie siedemnastym zobaczymy takie sławy jak Alec Baldwin, Michaela York, William H. Macy and Joe Frazier, Susan Sarandon, Ricky Gervais, Richard Dean Anderson, Melanie Griffith, Larry Hagman, Mandy Moore i Stacy Keach.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Tradycyjnie dalej będę truć Multimedii Polska o dodanie tego kanału do swojej oferty. A nuż ktoś to przeczyta. ;P
 0  
i nie tylko ... bo i w UPC tez mają opory aby ten kanał dac do swojej oferty, podobno ten kanał sie nie nadaje , lepszy jest Kosmica albo Rodin
 0  
A ja czekam z niecierpliwością na The Walking Dead seria 3..Reszta propozycji mnie nie interesuje.
 1