Łukasz Szewczyk14.10.2012 (21:25)25

Newsweek straszy Polskę Kaczyńskim, Wprost demonami i egzorcystami

Tygodniki opinii w poniedziałek ponownie zaatakują Polaków kontrowersyjnymi okładkami. W Newsweeku Kaczyński i hasło "Obudź się Polsko", z kolei we Wprost Nergal i "Polska opętana". Która okładka Wam się podoba?

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 25)

Prymitywna socjotechnika dla lemingów, żadnego z tych prostackich i agresywnych tygodników (co widać po okładkach) nie zamierzam czytać, wolę inteligentne Uważam Rze
 17  
I znowu zaczyna się straszenie Kaczyńskim i mobilizacja elektoratu Polskiej Zjednoczonej Platformy Obywatelskiej. Pogięło was? Do wyborów ze trzy lata, najlepsza viagra nie postawi elektoratu w pozycji baczność na tak długo. :)
Po drugie jest tyle ciekawszych tematów niż Kaczyński czy IV RP.
 26  
po ich praniu mozgow wielu nadal błądzi straszyli kaczorem by mogl donald nami rządzic...
 15  
Dlaczego nie zagłosuję na PiS ? . Bo Polska naprawdę zasługuje na więcej !!!. Polska potrzebuje nowoczesnej partii, nastawionej na wiedzę, kreatywność obywateli. Gospodarka głupcze, tylko dzięki silnej gospodarce mamy szanse na to abyśmy byli zamożni. Żadne socjale, mówienie o zabieraniu bogatym i rozdaniu reszcie nie zapewni nam rozwoju. Wbijcie sobie to do głowy !!!.
 10  
PiS tak jak PO już pokazali, że żadnego pożytku z nich nie będzie, obie partie dały du*y już dawno (jak wszyscy z Wiejskiej od zawsze), a ja tu słyszę jakiś oszołomów, którzy wierzą, że PiS uratuje Polskę itp. Buhahahahahahha, to jest takie żałosne! To tak jakbym głosował na PO, które przegrało w następnych wyborach z PiS, które oczywiście dalej nic nie zrobiło i ponownie wierzył w PO. To jest chore!!!!
 6  
Lepsze te, niż Gazeta Paranoidalna Codziennie i Uwarzam Źle.
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 14 października 2012 o 23:25:58 przez jedna.litera.i.0).
 5  
"Wojciech Młynarski śpiewał, że "ludzie to lubią, ludzie to kupią, byle na chama, byle głośno, byle głupio" "

Bardzo mi sie z PO kojarzy i jego wyznawcami..
 8  
PO musi odstawić Tuska nie wystarczą mu te 2 kadencje jako premier?Nie mają nikogo kto mógłby go zastąpić czy jak?
nie interesuje mnie polityka 15.10.2012 (0:27:52)
 2  
lis według mnie jest nudny
 7  
:) :) :) Umówmy się. Tak szczerze. Czy ta okładka, świadczy źle o Kaczyńskim, czy o tych ludziach, którzy ja zrobili? Patrząc na okładkę Newsweeka, widzimy degrengoladę moralną Kaczyńskiego czy jej redaktora. :) :) :)
 5