Łukasz Szewczyk14.10.2012 (21:25)25

Newsweek straszy Polskę Kaczyńskim, Wprost demonami i egzorcystami

Tygodniki opinii w poniedziałek ponownie zaatakują Polaków kontrowersyjnymi okładkami. W Newsweeku Kaczyński i hasło "Obudź się Polsko", z kolei we Wprost Nergal i "Polska opętana". Która okładka Wam się podoba?

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 25)

niepolityczny

Zauważ jedno, że gdy Pis wygrał w 2005 wybory to miał rządzić wespół z platformą- takie były odczucia, tak było mówione w prasie i w tv.I co dalej? Wygrał Pis- Po się "obraziła" (chyba na to, że nie wygrali) i koalicji, o której tak się mówiło- nie było. PO tego nie chciała! Większość sądzi, że to PIS był temu winny. Jak winny, winny temu, że wygrał?! TO Platforma nie chciała przystąpić do rządu! PIS potem dobrał LPR i Samoobronę i wiemy jak to się skończyło. Ale nie róbcie z ludzi kretynów. To platforma zapieprzyła wtedy sprawę, bo nie weszła do koalicji, o której mówiono pół roku wstecz, że prawdopodobnie powstanie. A dlaczego nie weszła, bo nie wygrała wyborów. A nie dość, że nie wygrała, to jeszcze sama zaczęła zwycięzcom stawiać warunki- chcieli mieć dla siebie kluczowe resorty, te które w pierwszeństwie należały się zwycięskiej partii (nieważne, że to był PIS, im się to należało bo wygrali wybory, tak samo jak należałoby się to np . SLD albo PSL w razie ich wygranej. Taka jest logika- kto zwycięża, ten ma pierwszeństwo w wyborze. A tutaj na odwrót było, rozumiecie- przegrany (PO) stawia warunki zwycięzcom (PIS).

Pis poszedł ostro, bo zaczął chciał się brać np. za sprawy lustracji, temat bardzo "drażliwy" dla wielu znanych osobistości, korupcji. I wtedy zaczęła się jazda na całego- "zagrożeni" o swoje tyłki zaczęli szczekać, że to zamach na demokrację itd. nie mówię, bo PIS wespół z LPR i Samoobroną popełnił kilka błędów, np przy reformie szkolnictwa w związku z wykreślaniem lektur. Ale idea ich działań była dobra. Zaniechano potem tego, bo były ciągłe najazdy na "kaczorów". Dwa "kaczory" robią rewolucję- tylko się słyszało. Powiedzcie szczerze- była rewolucja jakaś czy nie? Ja np. mogłem bez obaw wyjść po chleb do sklepu, ja nie "czułem jakoś" tej groźnej rewolucji. Nie wiem, może się nie znam, ale jakoś tego " strasznego zła" z ich strony wtedy nie doświadczałem, nikt nie chciał mnie jakoś zamykać do więzienia wtedy. Potem były wygrane przez :PO wybory w 2007, niby "przepychanki o samoloty, Smoleńsk, i powrót starego dobrego. I dzisiaj kalka w kalkę mamy do czynienia z tym samym co w latach 2005- 2010: ośmieszmy Kaczora, postraszmy nim trochę.

Tylko, że my ludzie jesteśmy mądrzejsi trochę niż się co niektórym wydaje. wielu jeszcze głupio powtarza za wyborczą i TVN stare śpiewki, ale to już nie działa moi drodzy, nie działa. Na Węgrzech też straszą "faszystami", "rewolucjami" Orbana- jakoś nikt tam z głodu jeszcze nie umarł. A krzyczą najbardziej ci, którym jeszcze mało, bo nie nakradli wszystkiego co się dało.

Oby u nas nie było już za późno.
 0  
Panie Lis, niech pan straszy oszustem Tuskiem, który razem z głosami Pali -Wibratora ukradł mi 2 lata emerytury, część kasy z OFE i stosuje na niespotykaną skale podsłuchy. I tak bardzo boicie się TV Trwam w multiplexie. czego sie boicie? starych babek moherowych? juz odpowiem: boicie się że przeciętni ludzie zobaczą prawdziwą rzeczywistość.
 2  
PIS i PO to to samo! won z naszej polityki oszołomy z obu partii!
 1  
przecie wiadomo o co im wszystkim chodzi,o własne tyłki i żeby się dostać do korytka.....Kaczyński i jego partia nie są inni,już kiedyś pokazali co potrafią,jeszcze trzyma z Rydzykiem............
 0  
Wojciech Młynarski śpiewał, że "ludzie to lubią, ludzie to kupią, byle na chama, byle głośno, byle głupio". Niezupełnie. Ludzie to kupią, byle grzecznie, byle po cichu, byle sprytnie - idealnie pasuje do jaśnie panujących :-)
Mam dość Partii Oszustów i premiera, którego synek był w Amber Gold. Mam dośc pieniącego sie Niesiołowskiego, mam dość kłamczuchy Kopacz, mam dość prezydenta, który świetnie się bawił w oczekiwaniu na przylot trumien z moskwy. Mam ich dość!!!!!
 0  
Prymitywna socjotechnika dla lemingów, żadnego z tych prostackich i agresywnych tygodników (co widać po okładkach) nie zamierzam czytać, wolę inteligentne Uważam Rze
tak inteligentne że aż tytuł z błędem :D
 25  
niepolityczny

Zauważ jedno, że gdy Pis wygrał w 2005 wybory to miał rządzić wespół z platformą- takie były odczucia, tak było mówione w prasie i w tv.I co dalej? Wygrał Pis- Po się "obraziła" (chyba na to, że nie wygrali) i koalicji, o której tak się mówiło- nie było. PO tego nie chciała! Większość sądzi, że to PIS był temu winny. Jak winny, winny temu, że wygrał?! TO Platforma nie chciała przystąpić do rządu!
tak kolego wina leżała po stronie PiS po pierwsze to ta partia wygrała wybory, po drugie to do nich należało zaproponowanie koalicji partii która przegrała minimalnie. PIS miał prezydenta i trudno było oddać im ministerstwo bodajże MSWiA. Chcieli nie koalicjanta a przystawkę dlatego łatwiej było o koalicje z LPR i Samoobroną. To pozwoliło potworzyć im głupkowate ministerstwa a samemu wziąć wszystkie ważniejsze i mieć pełnie władzy. Co innego teraz gdy PO dało PSLowi ministerstwo Gospodarki czy Pracy to pierwsze jak chyba wiesz zależało Platformie
 1  
PO musi odstawić Tuska nie wystarczą mu te 2 kadencje jako premier?Nie mają nikogo kto mógłby go zastąpić czy jak?
Wyznawców to ma PIS co widać było gołym okiem 10 każdego miesiąca zacytuje np tekst "Jarek Polskę zbaw" Nigdy nie byłem na ulicy za partie polityczną
 11  
Panie Lis, niech pan straszy oszustem Tuskiem, który razem z głosami Pali -Wibratora ukradł mi 2 lata emerytury, część kasy z OFE i stosuje na niespotykaną skale podsłuchy. I tak bardzo boicie się TV Trwam w multiplexie. czego sie boicie? starych babek moherowych? juz odpowiem: boicie się że przeciętni ludzie zobaczą prawdziwą rzeczywistość.
Oj biedny Ty!!! Pytanie kto by Ci zarobił na ta emeryturę? Duża cześć ludzi i będąc na emeryturze pracuje a inni nie pracują i przed 65 rokiem życia. Kto Cie zmusi do pracy po 60 to nie PRL. Zapewne większość będzie po 60 żyć na koszt państwa na bezrobociu. Żeby nadawać trzeba mieć takie same prawa jak inni nadawcy (Superstacja, Orange Sport czy Tele5). Trzeba to załatwić w sposób formalny a nie wychodząc na ulice że im się to należy bo nazywają się TV Trwam. rydzyk kar nie płaci i formalnie powinien nie dostać nawet na satelitarne tej koncesji
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 15 października 2012 o 10:54:35 przez Golbi).
 7  
DOKŁADNIE Lis to
W dup** TO TRZEBA ZACZĄĆ PRAĆ MÓZGI LUDZIOM I
STRASZYĆ KACZYŃSKIM oj głupi POlak po szkodzie
 1