Łukasz Szewczyk16.10.2012 (9:31)8 komentarzy

"Dexter VII", "Homeland II", "Chicago Fire" - listopad w VOD nSeriale

Listopadowe wieczory na platformie "n" zapowiadają się premierowo. W ramach kolekcji VOD nSeriale abonenci "n" będą mogli oglądać premierowe odcinki znanych serii - "Homeland", "Dexter" i "Chicago Fire".
Homeland
Od 6 listopada w VOD nSeriale drugi sezon "Homeland". Serial bijący rekordy oglądalności za oceanem, z Claire Danes i Damianem Lewisem w rolach głównych, wśród swoich zagorzałych miłośników ma samego Baracka Obamę. Mianowana "Najlepszym serialem dramatycznym" według jury tegorocznej edycji Emmy Awards produkcja opowiada o zawiłych losach agentki CIA Carrie Mathison i sierżanta Nicholasa Brody'ego. Dzięki genialnej grze aktorskiej oraz wartkiej fabule, serial ogląda się jak dobry thriller. Abonenci platformy n, jako pierwsi w Polsce obejrzą premierowe odcinki drugiego sezonu produkcji.
Również 6 listopada w kolekcji VOD nSeriale rusza 7 sezon, zaliczanego do najlepszych produkcji ostatnich lat "Dextera". "Dexter" to niezwykle inteligentna opowieść o sumiennym pracowniku policyjnego laboratorium, który jest jednocześnie seryjnym mordercą. Współczesny dr Jekyll i Mr Hyde, którego prawdziwej twarzy i bezlitosnego wewnętrznego JA nie zna nikt oprócz jego ofiar. Fenomen serialu opiera się na dwuznaczności, Dexter morduje, ale swe ofiary wybiera honorowo według klucza - likwiduje tych, którzy są po prostu źli. Nie można go łatwo sklasyfikować, jest czarującym mordercą i choć trudno w to uwierzyć - zaskarbił sympatię milionów fanów na całym świecie.

Z kolei 18 listopada premierę w kolekcji VOD nSeriale będzie mieć pierwszy sezon serialu "Chicago Fire". Serial opowiada o ekscytującej i pełnej niebezpieczeństw pracy Oddziału Ratunkowego i sanitariuszy z Chicago Firehouse 51. Grupa odważnych mężczyzn i kobiet staje co dzień twarzą w twarz z niebezpieczeństwem, ratując życie mieszkańców Chicago. Niecodzienny charakter pracy, ogromna presja i permanentny stres odciskają piętno na życiu ratowników, często nawet między sobą trudno jest im się porozumieć. Jak poradzą sobie z kolejnym wyzwaniem?
Platforma "n"

Komentarze (1 - 8 z 8)

Zarąbiście. Tylko powiedzcie mi jak widzowie będą odbierali Homeland 2 skoro nie mili możliwości obejrzenia Homeland 1. Akcja Homeland 2 zaczyna się dosłownie godziny po akcji Homeland 1 i jest z nią nierozerwalnie związana. Chyba, ze zakładają, ze ludzie część 1 ściągnęli piracko nie czekając na polskiego Foxa.
 5  
Pierwszy sezon Homeland był dostępny w nSeriale.
 3  
ciesze się bardzo :)
 1  
n-ka się postarała :) już oglądam świetne Go On, Revolution, Elementary, Mentalist a już niedługo Dexter i Homeland! A do tego The Walking Dead 3 na Fox HD. Aż ciężko odejść od telewizora :)
 0  
n-ka się postarała :) już oglądam świetne Go On, Revolution, Elementary, Mentalist a już niedługo Dexter i Homeland! A do tego The Walking Dead 3 na Fox HD. Aż ciężko odejść od telewizora :)
I może jeszcze im płacisz za to?
Elementary od 12 listopada o 22;00 na AXN
 6  
No zapowiada się bardzo ciekawy miesiąc. Na Dextera to ja czekam w dniu kiedy kończy sie ostatni odcinek poprzedniego sezonu :P Serial jest mega. Szkoda że w Polsce nie chcą go za bardzo puszczać no i pozostaja kolekcje nSeriale.
 0  
Jestem wniebowzięty faktem 7 sezonu dextera w ence. Serial mega, cieszę się zę w końcu w Polsce premiery znad oceanu pokazują się wcześniej niż po roku, a prawie w tym samym czasie!
 0