Łukasz Szewczyk17.10.2012 (14:30)2 komentarze

Nowe sezony "Kryminalnych zagadek" w AXN

Bez względu na to, czy pracują w Nowym Jorku czy w Las Vegas, kryminolodzy z CSI nie pozostawią bez odpowiedzi żadnej kryminalnej zagadki. Od listopada w AXN kolejne sezony seriali: "CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku" (sezon IX) oraz "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas" (sezon XIII).
Kryminalne Zagadki Nowego Jorku
Pełne emocji czwartkowe wieczory rozpocznie dziewiąty sezon "CSI: Kryminalnych zagadek Nowego Jorku". Serial opowiada o pracy zespołu laboratorium kryminalistycznego, które analizuje dowody zbrodni i rozwiązuje najbardziej skomplikowane zagadki kryminalne. Szefem nowojorskiej ekipy jest detektyw Mac Taylor (w tej roli Gary Sinise). Ósmy sezon serialu zostawił widzów z wieloma pytaniami, między innymi o to, czy Danny (w tej roli Carmine Giovinazzo)i Lindsay (w tej roli Anna Belknap) pozostaną w ekipie. Wszystko wskazuje na to,że w dziewiątym sezonie nadal będą wspierać drużynę CSI. Kłopoty nie ominą Maca, który w wyniku postrzału w ostatnim odcinku ósmego sezonu stracił dużo krwi. Detektyw będzie potrzebował więcej czasu, by wrócić do formy. Premiera pierwszego odcinka IX sezonu serialu "CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku" w czwartek 1 listopada o godz. 22.00 w AXN.

W czwartki w AXN pojawi się także trzynasty sezon "CSI: Kryminalnych zagadek Las Vegas". Serial przedstawia pracę detektywów, którzy zajmują się badaniem miejsc zbrodni i rozwiązywaniem zagadek kryminalnych w mieście hazardu, czyli Las Vegas. Szefem zespołu od zeszłego sezonu jest charyzmatyczny D.B. Russel (w tej roli Ted Danson), który zastąpił dr. Raymonda Langstona (granego przez Laurenca Fishburne'a). Emocje będą towarzyszyć widzom już od pierwszego odcinka trzynastej serii CSI: Kryminalnych zagadek Las Vegas, kiedy w tajemniczych okolicznościach uprowadzona zostanie wnuczka Russela. O tym, czy ekipie CSI uda się uratować dziewczynę, widzowie przekonają się oglądając premierowy odcinek trzynastego sezonu serialu już 1 listopada w AXN. "Premiera pierwszego odcinka XIII sezonu serialu "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas" w czwartek 1 listopada o godz. 23.00 w AXN.

Komentarze (1 - 2 z 2)

a MIAMI?
 0  
skasowane przecie
 0