Łukasz Szewczyk24.10.2012 (20:26)3 komentarze

Serial "Elementary" premierowo w AXN

Legendarna postać literacka, największe pod względem ludności miasto w Stanach Zjednoczonych i zjawiskowa Lucy Liu w nowym serialu kryminalnym to kolejna fabularna propozycja kanału AXN na jesień.
Serial "Elementary" to historia nieco ekscentrycznego detektywa, Sherlocka Holmesa (w tej roli Jonny Lee Miller), który w wyniku błędów młodości oraz z konieczności zerwania z nałogiem alkoholowym opuszcza Londyn i rozpoczyna nowe życie na Manhattanie. Zawodowo zajmuje się pomocą nowojorskiej policji w rozwiązywaniu kryminalnych spraw. Tymczasem wpływowy i nadopiekuńczy ojciec przysyła mu "anioła stróża". Jest nim Jane Watson (w tej roli Lucy Liu), inteligentna i bystra psychoterapeutka, która jeszcze trzy lata temu pracowała jako chirurg, ale w wyniku śmierci pacjenta została pozbawiona prawa do wykonywania zawodu. Układ z Holmesem traktuje jako rodzaj pokuty. Choć wymykający się wszelkim schematom Sherlock w żaden sposób nie przypomina jej dotychczasowych pacjentów.
Elementary
Elementary
Premiera pierwszego sezonu serialu "Elementary" w poniedziałek - 12 listopada 2012 roku - o godz. 22.00 w AXN. Kolejne odcinki w każdy poniedziałek o godz. 22.00 w AXN

Komentarze (1 - 3 z 3)

Ciekawe czy AXN pusci kolejny serial ktory skonczy za za oceanem za pierwszym sezonem Dodam ze w listopadzie wraca jeszcze 13sezon Csi Las Vegas oraz 9 sezon Csi Nowy York
 1  
A niech puszczają nawet jeśli się skończy po pierwszym sezonie, ale kupili go zanim ewentualnie go anulowali (a w USA poleciał 3 odcinek).
 0  
Może będzie niezły.
Ale nie ma porównania do brytyjskiego Sherlocka z Cumberbatchem w roli głównej.
Tamten Sherlock jest błyskotliwy, ten zaledwie dobrze dedukujący.
Szkoda, że Amerykanie muszą wszystko upraszczać i ułatwiać, prowadzić za rączkę i iść malutkimi kroczkami, dla najgorszego (amerykańskiego?) idioty, który ogląda i musi załapać o co chodzi.
 0