Łukasz Szewczyk31.10.2012 (11:53)6 komentarzy

Drugi sezon "Homeland" premierowo na platformie "n"

Kto okaże się bardziej wytrwały w niebezpiecznej rozgrywce z wielką polityką w tle? Od 6 listopada 2012 roku abonenci satelitarnej platformy "n", w ramach usługi nSeriale, będą mogli oglądać premierowe odcinki drugiego sezonu serialu - "Homeland".
Homeland - plakat
Początek drugiego sezonu "Homeland" przenosi widzów na niespokojne ulice Bejrutu. W przeddzień ataku powietrznego Izraela na Iran, na Bliskim Wschodzie pojawia się groźba nowych aktów przemocy. Wszędzie widać płonące flagi z Gwiazdą Dawida oraz w kolorach: czerwonym, białym i niebieskim. Przedzierając się przez pulsujący tłum, w kierunku amerykańskiej ambasady zmierza pewna kobieta. Doświadczająca przemocy w rodzinie żona dowódcy Hezbollahu pragnie powiadomić ambasadę o przygotowywanym ataku - odwecie na sojuszniku Izraela - Stanach Zjednoczonych. Upiera się rozmawiać tylko z...agentką CIA Carrie Mathison.Jednak Carrie nie pracuje już dla Agencji. Skompromitowana była agentka, egzystuje z dala od życia pełnego niebezpieczeństw, przygód i emocji, które znane jej było do tej pory. Po kryzysie z końca pierwszego sezonu, odzyskuje równowagę psychiczną otoczona opieką ojca i siostry. To właśnie tę kruchą stabilizację mają zamiar zburzyć dawni koledzy Carrie Saul Berenson i David Estes, kiedy zjawiają się pod jej domem z prośbą o pomoc.
Tymczasem, Nicholas Brody, po siedmiu miesiącach sprawowania urzędu kongresmana, codziennie stawiany jest przed trudnymi wyborami. Każdy ma dla niego gotowy scenariusz działań zarówno wiceprezydent William Walden, jak i koleżanka Marine Mike Faber, a także mózg terrorystów - Abu Nazir. Przygotowany przez Brody'ego plan pokojowego wpływania na zmianę kierunku amerykańskiej polityki zagranicznej nie satysfakcjonuje Nazira. Z każdym wypowiedzianym kłamstwem, Brody staje się co raz bliższy upadkowi i utracie wszystkiego co udało mu się osiągnąć od powrotu z wojny.Rozwój sytuacji w kraju i zagranicą przyniesie konfrontację światów Carrie i Brody'ego oraz pogłębienie ich trudnych relacji opartych na kłamstwach, podejrzeniach i tęsknocie. Czy Carrie uda się w końcu potwierdzić prawdę, której odkrycia była tak blisko? Drugi sezon serialu "Homeland" od 6 listopada 2012 roku w kolekcji VOD nSeriale platformy "n".

Komentarze (1 - 6 z 6)

Oglądam już 2. sezon, polecam ten serial!
 1  
świetny pierwszy sezon ,mam nadzieje że drugi będzie podobny --brawo N
 2  
Glenn: dokładnie - kto kumaty ten jest na bieżąco ;) ostatni odcinek miażdży!!! :)) A serial naprawdę świetny - też polecam
 1  
Swietny serial, ogladam powtorki w Fox, a od lostopada c.d. w nSeriale, brawo n!
 0  
Ja z bratem nie możemy się doczekać, bardzo się wciągnęliśmy w 1. sezon "Homeland" :D Jednak dobrze mieć nVOD, przynajmniej są spoko nowości
 1  
Nie trzeba być kumatym, trzeba być legalnym, żadne mi bycie fair ściąganie z neta. Ja też mam nVOD i jutro zacznę II sezon Homelandu.
 0