Karol Przygoda05.06.2006 (11:59)134

Ezo TV w telewizji iTV

Siedemnastu ekspertów z różnych dziedzin życia oraz Doradcy w nowym paśmie Ezo TV w telewizji iTV udzielą widzom wyczerpujących i czasem zaskakujących odpowiedzi na pytania, na które nie znają odpowiedzi.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 134)

"Profesjonalne doradztwo duchowe przez cała dobę" - uzyskasz w najbliższej parafii, zwłaszcza przy konfesjonale ;)
 1  
Panowie, kurwa, ale bełkot!
 1  
jestescie cudowni.dzieki za to co robicie stasiek nadaje na innym poziomie- moze malpy?
 1  
Co to za grubaśnica Magdalena Rutkowska? Nawet gardło ma przetłuszczone o czym świadczy głos- podobny do śpiewającego też b. grubego Greaka (nie pomnę nazwiska) tańczył z Ireną Dziedzic w Sopoćkowie na festiwalu."Mili państwo" - nadużywa tego określenia. Nie życzę sobie aby używała tego określenia w stos. do mnie. A może zmienić ją na inną, ładniejszą, szczuplejszą. Ja też jestem też zbyt gruby i siebie też nie lubię i dlatego nie pcham się do TV.
 1  
Przez przypadek dziś obejrzałam program Edytą Ostrowską. Dlaczego nie wiedziałm że o nim wczesniej. Ta kobieta jakby mówiła o moim cierpieniu od tylu lat, z którym nie wiem co robić. Walcze po swojemu tylko z każdym rokiem jestem zamiast byc silna coraz słabsza.
 0  
p. Edyto dziękuję. Porusza Pani sprawy ducha, ciała - nie wiedziałam o tym, że mogę naprawdę cos zrobić, walczyć o nasze życie rodzinne. Dziękuję. Nie odsuwacie od Boga, tylko układacie co kiedy trzeba zrobić, jak zło już nam tak dokuczy że czujemy się bezradni.
 1  
ej ludzie co wy w to wierzycie ? czy nikt z was nie widzi tego ze ci ludzie sciemniaja . wczoraj ogladalem pana co smial sie z tego co mowi i rozgladal sie glupio na boki .naciaganie ludzi na pieniadze , nic wiecej
 1  
w cos trzeba wiezyc a ci ludzie innym dostarczaja nadzieji . . .a to juz wybór ludzi czy w to uwieza czy jednak nie ,osobiście jestem bardzo zadowolona że powstał taki program i trzymam za jego dalszy rozwój kciuki:)
 1  
witam wiele razy wysyłam sms do tej tel za kazdym razem mi sie to sprawdza jestem w szoku za trafnosc ktos kto obraża te panie niech po prostu tego nie ogląda JOANNA
 0  
Witam serdecznie.Moi drodzy przestancie obrażać te wróżki,są to wspaniałe kobiety od nich płynie tyle ciepła i miłosci a szczególnie od Magdaleny Rutkowskiej ,Pani Joasi ,Christin. Widzę jak postrzegacie bliżniego wstyd mi za was.Przesłanie nie czyń drugiemu co tobie nie miłe prosze sobie wziasc do serca.Pamietajcie zło bardzo szybko do nas wraca wiec opamietajcie sie zli ludzie
 1