Karol Przygoda05.06.2006 (11:59)134

Ezo TV w telewizji iTV

Siedemnastu ekspertów z różnych dziedzin życia oraz Doradcy w nowym paśmie Ezo TV w telewizji iTV udzielą widzom wyczerpujących i czasem zaskakujących odpowiedzi na pytania, na które nie znają odpowiedzi.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 134)

Bardzo cieszę się zmożliwośći posiadania waszej stacji.Wiem że praca wróżek i wróżów jest ciężka ,energie jakimi trzeba operować wymagają wysiłku podczas seansów i spotkań z klijętami.Podziwiam wasze opanowanie i gratuluje sukcesu jakim jest wasza telewizja.Waszych zalet jest więcej niż ludzi któży są przeciwko wam.Zostawcie za sobą nie właściwe osądy.Nasyccie się własnymi talentami.
 0  
wróżko chciałabym zapytać tylko o jedno putanie jak będzie miał na imię mój mąż w przyszłości mam 10 lat będę czekać tak długo aż odpiszesz oglądam cię codziennie pa pa odpisz lub niech odpisze ktoś piszący pa pa
 0  
Dominiko, masz 10lat i żadna szanująca się wróżka nie odpisze Tobie na twoje pytanie bo jesteś za młoda na "taką wróżbę" Gdybyś dowiedziała się w tak młodym wieku co Ciebie może spotkać, albo jak będzie miał na imię Twój mąż, o którego pytasz, to taka wróżba mogłaby wyrządzić Tobie więcej krzywdy niż przypuszczasz, dlatego nie wróż sobie teraz, poczekaj aż będziesz miała 18 lat. Ezoteryka jest ciekawa, ale też niebezpieczna, dlatego niech Cię nie korci, poczekaj aż będziesz dorosła-to najlepsza rada dla Ciebie. WRÓŻKA.
 1  
Witam. Niektorzy nie umieja docenic czyjej pracy ,a te wrozki sa fajne lubie je sluchac i ogladac, zawsze lzej sie robi na sercu jak ci cos doradza. Dla niektory te wrozki to nadzieja na lepsze zycie bo zawsze pomoga.
 0  
Napisalam to chyba nie potrzebnie ale zawsze jakis gamon sie znajdzie. "Lubie was kochane wrozki"
 0  
Program oglądam już prawie rok dużo razy próbowałam się dodzwonić na wizję ale bezskutecznie.Nie wiem od czego to zależy może od znajomości???
 0  
Witajcie popatrze na swoje aury jakie sa brudne wy poznajcie siebie wzniescie sie jakie paskudy fruwaja niewidzicie tego bo jak byscie widziali to byscie wiedzieli co kolo was jest zlo na kazdego patrzy kazdy je ma niebadzcie tacy niemili dlasiebie poznajcie siebie Jacek
 0  
skarga z dnia 07.06.2007r.O godz.22,06 połączyłam się z numerem *7208171 i pan oznajmił ,że jestem druga w kolejce oczekująca do p.Akimy.Czeałam 13 minut a następnie włączono reklamę i po reklamie wyłączono mnie z linii.Uważam to za wielki skandal ,gdyż za te minuty będę musiałą zapłacić nie otrzymując żadnych odpowiedzi. OglądamWasz program i jestem zdziwiona ,że wybiera komputer ,a z zagranicy są zawsze łączeni.Proszę kierownictwo tej stacji o ustosunkowanie się do mojej skargi.Pozdrawim
Lidia Świeszczakowska 8.06.2007 (17:50:35)
 0  
Pani Lidio !!! swoją skargę niech Pani złoży na ul. żurawią w Warszawie, najlepiej nich Pani wejdzie na stronę www.ezotv.pl i tam naciśnie kontakt i wtedy Pani znajdzie adres telewizji i telefony stacjonarne do nich.
 0  
Szukam odpowiedzi na pytanie w jaki sposób pozbyć się ze swojej aury uroku złych słów, negatywnej energii wysyłanej w moim kierunku przez osobę o demonicznym pokroju.
 0