Łukasz Szewczyk07.11.2012 (12:59)12 komentarzy

W niedzielę odkodowane HBO. Co w ramówce?

W niedzielę (11 listopada 2012 roku) telewizja HBO odkoduje sygnał. Na ten dzień stacja przygotowała specjalną ofertę z szeregiem produkcji HBO oraz nagrodzonym Oscarem filmem "Żelazna dama", przedstawiającym historię życia byłej premier Margaret Thatcher.
Żelazna dama
W dniu 11 listopada w ramach odkodowanego HBO będzie można obejrzeć wiele tegorocznych produkcji HBO. W programie znajdzie się m. in. serial "Figurantka", w którym Julia Louis-Dreyfus wciela się w rolę wiceprezydent Stanów Zjednoczonych oraz dramat polityczny - "Zmiana w grze", który pokazuje realia wyścigu o fotel prezydenta w USA. W roli Sarah Palin występuje Julianne Moore, w pozostałych rolach można zobaczyć Woody'ego Harrelson i Eda Harrisa. Kolejną propozycją będzie historia niezwykłej pary - pisarza Ernesta Hemingwaya i reporterki Marthy Gellnhorn. Produkcja HBO "Hemingway i Gellhorn" została wyróżniona piętnastoma nominacjami do nagród Emmy, w tym dla odtwórców głównych ról: Clive'a Owena i Nicole Kidman. Dla fanów Aarona Sorkina przewidziano emisję serialu "Newsroom" ze znakomitymi rolami Jeffa Danielsa oraz Emily Mortimer.W ramach Niedzielnej Megapremiery wyemitowany zostanie oscarowy film "Żelazna dama", w którym Meryl Streep wciela się w rolę Margaret Thatcher. Film pokazuje niezwykłą historię życia i kariery politycznej byłej premier Wielkiej Brytanii, jednej z najbardziej wpływowych i kontrowersyjnych kobiet w historii XX wieku. Ukazuje również cenę, jaką przyszło jej zapłacić za bycie u szczytu władzy w świecie zdominowanym przez mężczyzn.Tego dnia, o godzinie 20.10 pokazany zostanie także materiał specjalny na temat najnowszej polskiej produkcji HBO - "Bez tajemnic", która zadebiutuje już 12 listopada w HBO. W drugim sezonie, będącym kontynuacją historii o psychoterapeucie Andrzeju Wolskim i grupie jego pacjentów, w role których wcielą się: Janusz Gajos, Magdalena Cielecka, Julia Kijowska oraz Stanisław Cywka.

Komentarze (1 - 10 z 12)

Znaczy się że będzie wtedy fta czy odkoduje tylko dla wszystkich widzów ale platform ?
 8  
Lubię HBO jak i Cinemax za to, że oglądam film bez reklam. Jest to naprawdę coś wspaniałego, oglądasz swój ulubiony serial i tylko na nim się skupiasz . Warto zapłacić te kilka złotych więcej i mieć święty spokój ;).
 3  
ja byłbym za tym aby telewizja kosztowała 300% więcej ale bez reklam!!!!
 21  
Świetna rola Meryl Streep, ale film ogólnie przeciętny. Zabrakło mi w filmie urządującej pani premier..
 8  
Badziewie, jedna wielka lipa, wiele więcej jest lepszych filmów niż ramówka HBO w niedziele 11 listopada
 5  
Najbardziej WREDNE są kanały, które przerywają filmy dla dzieci długaśnymi reklamami dla dorosłych! Kretyństwo nad kretyństwami! Chamstwo nad chamstwami!
 10  
Nigdy nie było FTA, Chyba że przypadkiem, awaria jakaś czy co. Odkodowane na platformach i w kablówkach zapewne też.
 5  
Z opisu i programu wychodzi, że odkodowane będzie tylko HBO. HBO2 i HBO COMEDY bez zmian. I należy dodać: przewidziano emisję JEDNEGO ODCINKA (drugiego) serialu "Newsroom". :D
 5  
Do Panu Doji i Wojtek - dla mnie reklamy moga sobie przerywac i 5 razy w trakcie filmu - od 4 lat nie ogladam TV zgodnie z rozkladem nadawcy - zaczyna sie film o 20:00 to ja zaczynam go ogladac o 20:40 - dzieki NAGRYWARCE reklamy sobie przewijam i w ten sposob koncze ogladac film zgodnie z rozkladem nadawcy :)
 3  
Celem"zachęcenia" klientów podpuchą kolejnego gniota powtórkowego jak było z History w "N"
 5