Łukasz Szewczyk14.11.2012 (8:11)6 komentarzy

Marcin Kowalik zadba o rozwój Kosmica TV

Uruchomiony niedawno telewizyjny kanał ezoteryczny Kosmica TV pozyskał nowego menadżera do spraw rozwoju.
Marcin Kowalik zadba o rozwój Kosmica TV
Marcin Kowalik zastąpił w Berlinie Ulfa Hackbartha na stanowisku Business Development Manager Polen. Obecnie do jego obowiązków należy rozwój biznesu w Polsce w tym: rozwój kanału Kosmica TV, nawiązywanie kontaktów partnerskich z innymi kanałami telewizyjnymi, marketing internetowy oraz CRM dla marki Kosmica.Marcin Kowalik dotychczas pracował jako Business Development Manager w agencji Zieltraffic oraz Marketing Manager w eprad.pl. W ramach Zieltraffic odpowiadał za kontakty z klientami, komunikację z mediami, prezencję firmy podczas kluczowych wydarzeń branżowych oraz rozwijał sieć afiliacyjną Affiliando.

Komentarze (1 - 6 z 6)

PAN ZADBA O DOBRE SZERZENIE OKUTYZMU wśród ludzi
ech gdybyście tylko wiedzieli jakie pewne skutki !!!!
wywoła to w życie każdego kto to praktykuje
nie mówiąc o tym że większość z tych specjalistów z Kosmica TV to oszuście ale uważajcie na cześć z nich!!!!!!!!
 0  
Iść tylko do tego Kosmica Tv i zrobić tam burde i porozpieprzać wszystko po drodze nie omijając oczywiście Ezo Tv.
 0  
Nie wiedziałem, że takie gówniane kanały menadżerów mają? Co oni poradzą? Z gówna TV się nie da zrobić! No i jaki obciach pracować w takim "kanale".
 0  
To Kosmica TV to kanał niemiecki? Ładnie, ładnie ... A naiwniaki fundują Niemiaszkom kolejną willę pod Berlinem. Dobrze, że stawki jeszcze w złotych nie w ojro.
 3  
Ciekawe czy Marcin Kowalik przed objęciem stanowiska zasięgnął opinii wróżek i jasnowidzów z Kosmica TV? :)
 1  
widać że promowanie kanału tandeta jest dobre dla operatora cyfrowego lub kablowego bo stanowi doskonałą zapchaj dziurę w ofercie programowej chociaż niczego niż naciągania naiwnych nie robi . Na ciąga ich na kasę którą wyciąga od naiwnych którzy rozmawiają z automatyczną sekretarką która gada pierdoły .Moim zdaniem to robienie kasy na naiwnych jest tylko perfidne i paskudne oraz obrzydliwe .A podobne i ten kanały powinny być wycofane z oferty programowej dożywotnio raz na zawsze .
 0