Łukasz Szewczyk15.11.2012 (21:39)3 komentarze

Odnowiony Młody Technik: Darmowe e-wydanie. Jak zrobić świąteczną choinkę? (wideo)

Okazujący się od 80 lat miesięcznik Młody Technik ukazał się w nowej, ulepszonej formie. Dodatkowo z okazji świąt wydawca przygotował darmowe e-wydanie pisma z niespodzianką - świąteczną choinką.
Miesięcznik Młody Technik po 80 latach został gruntownie odnowiony (nowa struktura rubryk, makieta, layout i rebranding tytułu) i nabrał wielkiego wigoru. Tytuł, świetnie znany starszemu pokoleniu czytelników i prenumerowany niemal przez wszystkie szkoły, walczy o masową rozpoznawalność na rynku prasowym. W zawiązku z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia wydawca przygotował unikalną akcję promocyjną - rozdaje za darmo e-wydania grudniowego numeru magazynu wraz z zestawem elementów do samodzielnego montażu pocztówki przedstawiającej choinkę ze świecącymi lampkami (diody LED).

Młody Technik 12-2012
Montaż choinki bez użycia lutownicy można obejrzeć poniżej:


A prezent świąteczny w postaci e-wydania Młodego Technika z zestawem elementów do montażu świecącej choinki można pobrać ze strony UlubionyKiosk.pl. W grudniowym numerze magazynu można przeczytać m.in. wywiad o komputerach kwantowych z laureatem tegorocznej nagrody Nobla z fizyki, D. J. Winelandem udzielony ekskluzywnie Czytelnikom Młodego Technika.
AVT Korporacja

Komentarze (1 - 3 z 3)

To był prawdziwy miesięcznik techniczny, a nie kolorowe gówna które teraz się ukazują.
 2  
Czytało się na lekcjach techniki w podstawówce ;)
 0  
A teraz, po odnowieniu - wyrównał do kolorowych g....:(
 0