Łukasz Szewczyk19.11.2012 (11:16)24

KRRiT kontra Nasz Dziennik - kłamliwe artykuły o TV

Od kilku tygodni Nasz Dziennik na swoich łamach atakuje KRRiT publikując informacje dotyczące nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji w zakresie opłat koncesyjnych. Pojawiające się artykuły nie maja jednak wiele wspólnego z rzeczywistością.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 24)

Nasz Dziennik to gazeta propagandowa i kłamliwa. Nie warto jej czytać, ani się z nią spierać. A TV Trwam nie powinna dostać miejsca w DVB-T, właśnie za propagandę, ale także dlatego, że część polaków jej nie chce. Wiara nie ma tu nic do rzeczy. ;P
 7  
problem polega na tym , że STAVKA nie miała gwarancji bankowej tzn uzyskała ją już po oficjalnym terminie . Terminem był dzień 4 marca 2011 , Stavka dostarczyła promesę dopiero 31 marca 2011.
 11  
Ale kity żeni :)
 3  
@aadvark.Wykonawcy autostrad też na przetargi przedstawiali różnego rodzaju gwarancje bankowe,ubezpieczeniowe itp.I okazały się pustym,nic nie wartym papierem,gdyż po upadłości firm pieniędzy dla podwykonawców i tak nie ma.Gdyby KRRiT była w rękach PiS-u TV Trwam na pewno dostała by koncesję na nadawanie naziemne.Ponieważ jest w rękach PO to jako stacja opozycyjna nie dostała koncesji.Obecnie karty rozdaje PO z PSL.
 5  
,,Nasz Dziennik,, to gazeta wielce niewiarygodna i nikt poważny nie czyta takiego chłamu.
Nie obchodzą mnie aktywa , ważne , że TV Trwam nie dostała koncesji na nadawanie w naziemnej , to nie jest telewizja religijna , to jest tuba propagandowa pis-u .
Ta gazeta również jest takim samym zakalcem .
 5  
zgadza się . Tylko kto ponosi winę ? Kto rządzi w tym kraju od 5 lat? Czemu w innych krajach (cywilizowanych) nie dochodzi do takich sytuacji? Nieudolność , czy może tzw korzyści własne urzędników? W sumie zgadzasz się , że decyzje koncesyjne były polityczne, toż piszesz kto rozdaje karty :D

Wg Ciebie jaka gazeta w tym kraju jest wiarygodna? może GW podająca newsa o kłótni Błasika z Protasiukiem? :D
Postaraj się poczytać uważnie cały news , a nie tytuł . Znajdź sobie źródło tj uchwaloną ustawę , włącz myślenie i wyciągnij wnioski. Jeśli w ustawie stoi , że max stawka rośnie z 210 tyś do prawie 25 mln opłaty za fq w dvb-t , to jest możliwa podwyżka , czy nie? Autor pisze wyraźnie , że mogą wzrosnąć , a nie , że wzrosną. Gdzie tu niby to zakłamanie? :D
 11  
we wtorek o
15:20 TVP1
 2  
Za te klamstwa i nieobiektywne infoprmacje czas pozwac O. Rydzyka i Jego Fundacje do sadu:-(
 6  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
@aadvark
Czy dobrze widzę ze coś cytujesz jeśli tak to może źródło

Większość z tych 90 mln zł to pożyczka uzyskana od polskiej prowincji zakonu redemptorystów"
A pożyczkę trzeba spłacić
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 19 listopada 2012 o 18:02:27 przez Golbi).
 46  
wystarczy zaznaczyć fragment cytatu i wkleić w Google :D
Bardzo odkrywcze :D raczej każdy wie , co znaczy pożyczka . Bankowej się nie spłaca? Jest tylko jedno małe "ale" , tą kasę już mieli i to trochę jak pożyczka od rodziny lub przełożenie z jednej kieszeni do drugiej. Tj tak jakby Polsat pożyczał od CP :D Każdy natomiast dobrze wie jak opłacalne są pożyczki z banków. Rozłożenie na kilkaset rat opłaty świadczy raczej o słabej kondycji podmiotu.
 14