Łukasz Szewczyk19.11.2012 (14:58)63 komentarze

Viasat w Cyfrowym Polsacie. Wkrótce kanały Polsat Viasat

Jeszcze w listopadzie 2012 roku do oferty Cyfrowego Polsatu dołączą trzy nowe kanały - Viasat Explorer, Viasat History i Viasat Nature. Dodatkowo na początku 2013 roku kanały Viasat otrzymują nazwy: Polsat Viasat History, Polsat Viasat Explorer oraz Polsat Viasat Nature. Łącznie portfolio Polsatu będzie liczyło już 18 kanałów.
Cyfrowy Polsat Grafika
Grupa Cyfrowy Polsat nawiązała współpracę z grupą Viasat Broadcasting należącą do międzynarodowego koncernu medialnego - Moderns Time Group. Jeszcze w listopadzie 2012 roku oferta platformy Cyfrowy Polsat, w zakresie Pakietu Familijnego HD, zostanie poszerzona o trzy nowe kanały: Viasat Explorer, Viasat History i Viasat Nature. Od 1 stycznia 2012 roku roku sprzedażą reklam w tych kanałach zajmie się Biuro Reklamy Polsat Media. Ponadto na początku 2013 roku (prawdopodobnie od marca) kanały Viasat rozpoczną nadawanie na rynku polskim pod dwoma markami - Polsat i Viasat, otrzymując nazwy: Polsat Viasat History, Polsat Viasat Explorer oraz Polsat Viasat Nature. Tym samym portfolio kanałów Telewizji Polsat wzrośnie do 18 pozycji.
To druga bardzo ważna umowa dystrybucyjna podpisana przez nas w ostatnich dniach. Cieszę się z możliwości zapewnienia naszym abonentom jeszcze szerszej oferty programowej z kanałami Viasat, które oferują różnorodną, wysokiej jakości i ciekawie zrealizowaną rozrywkę telewizyjną. Na pewno spotkają się one z ciepłym przyjęciem przez naszych widzów, a dzięki współpracy Viasat z naszą platformą ich popularność na rynku polskim będzie rosła. Niezwykle ważny jest dla nas także aspekt poszerzenia rodziny kanałów Telewizji Polsat o nową kategorię produkcji dokumentalnych - mówi Dominik Libicki, Prezes Zarządu Cyfrowego Polsatu
O dokładnej dacie startu nowych kanałów w ofercie Cyfrowego Polsatu operator poinformuje w późniejszym terminie. Stacje poszerzą ofertę Pakietu Familijnego HD, z którego aktualnie korzysta ok. 2,8 mln abonentów Cyfrowego Polsatu.
Viasat Explorer to kanał dla mężczyzn. Zwykłych-niezwykłych ludzi, którzy ciężko pracują i bawią się, realizując niesamowite marzenia. Niestraszne im trudy nowych doświadczeń - nagrodą jest radość odkrywania i przesuwanie granic możliwości. Viasat Explorer to akcja i inspiracja, to historie ludzi, którzy stawiają sobie poprzeczkę naprawdę wysoko.Viasat Nature to z kolei kanał przyrodniczy dla całej rodziny, którego zawartość programowa zadowoli zarówno młodego widza jak i dojrzałego odbiorcę. Wraz z Viasat Nature, towarzyszymy badaczom przyrody, weterynarzom oraz celebrytom w ich fascynującej podróży, podczas której dowiadujemy się więcej o niebezpiecznych drapieżnikach, słodkich domowych pupilkach oraz dzikich zwierzętach z całego świata. Natomiast Viasat History to kanał oferujący widzom fascynującą wyprawę w przeszłość poprzez wysokiej jakości programy, które jednocześnie bawią i uczą. Historia ożywa na ekranie w ciekawych spotkaniach i podczas niezwykłych podróży w czasie. Zawartość programowa Viasat History to programy nowe i nowoczesne, dotyczące wydarzeń historycznych, które wpłynęły na losy świata.Od stycznia 2013 roku nowe kanały trafią też do oferty Biura Reklamy Polsat Media. Dzięki zawartej umowie portfolio stacji obsługiwanych przez Polsat Media wzrośnie do 23 kanałów. Obecnie Polsat Media zajmuje się sprzedażą czasu reklamowego 16 kanałów telewizyjnych, w tym dużej ogólnopolskiej stacji telewizyjnej Polsat. Spółka reprezentuje ofertę reklamową największej telewizji internetowej ipla, a także prowadzi sprzedaż reklam na nośnikach w sieci hipermarketów Carrefour. Od stycznia będzie również obsługiwała 4 kanały BBC.

Komentarze (1 - 10 z 63)

Zaraz n-kowcy i Cyfraki zaczną puszczac jad i udawać, ze te kanały są nic nie warte, chociaż zawsze je poprzednio chcieli.
 7  
brawa dla CP za paczkę Viasat i BBC !!!
abonent Cyfry+
 42  
za chwile nie beda nic warte. 3 nowe anteny do zarobkowania przez Polsat. Nie na darmo do marki Viasat doloza Polsat. Przeciez juz wiadomo, ze beda na nich reklamy i przerywanie nimi programow
 1  
Szkoda. Mam Viasaty w swojej kablówce - ich plusem był całkowity brak reklam...
 38  
Ja mam Cyfrę+ , ale tych kanałów to zazdroszczę CP.
Chociaż w Cyfrze ich nie ma , to i tak nie zamienię się nigdy na CP.
 26  
Choć bym ich nigdy nie oglądał i chociaż brzydzę się Polsatem jak mało kto spoko że dodaja coś bo u nich to święto raz na pare lat
 0  
za chwile nie beda nic warte. 3 nowe anteny do zarobkowania przez Polsat. Nie na darmo do marki Viasat doloza Polsat. Przeciez juz wiadomo, ze beda na nich reklamy i przerywanie nimi programow
Ale lepiej oglądać reklamy niż płacić dodatkowo np: 10 zł za te kanały a tak będą one w pakiecie za niecałe 40zł :-) W końcu abonenci CP doczekali się tych kanałów ale można było podejrzewać ,że jeśli ktoś włączy te kanały to jako pierwszy będzie to C.polsat .Co do reklam to wiadomo ,że z czegoś trzeba się utrzymać i na czymś trzeba zarabiać. Nie marudzić tylko się cieszyć :-) . Każdy wybiera to co chcę i sam decyduje za co i ile będzie płacił . ( nie posiadam żadnej platformy cyfrowej tylko Dvb-t .
 11  
Juz zaczęło się ujadanie fanboyów cyfry i nki :)
 3  
No a gdzie tv1000? To też Viasat przecież...
 5  
No ciekawa propozycja ze strony CP . Ciekawe czy to już koniec tych nowości...
DaniEleQ ( _ ) ( _ ) ;D 19.11.2012 (15:39:14)
 5