Łukasz Szewczyk19.11.2012 (14:58)63

Viasat w Cyfrowym Polsacie. Wkrótce kanały Polsat Viasat

Jeszcze w listopadzie 2012 roku do oferty Cyfrowego Polsatu dołączą trzy nowe kanały - Viasat Explorer, Viasat History i Viasat Nature. Dodatkowo na początku 2013 roku kanały Viasat otrzymują nazwy: Polsat Viasat History, Polsat Viasat Explorer oraz Polsat Viasat Nature. Łącznie portfolio Polsatu będzie liczyło już 18 kanałów.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 63)

No a gdzie tv1000? To też Viasat przecież...
do likwidacji. Od 13 stycznia znika z Polski jak rowniez Spice
 1  
@Edek22 - Od 16 stycznia TV 1000 znika z Polski.
 0  
super wiadomosc nareszcie cp zadbal o swoich abonentow ale wspomne ze napewno po czesci zmusila ich do tego konkurencja bo tak od siebie to nic nie daja
 2  
Abonenci oraz aps C+ jak i N, nie spinajcie się tak bo wam żyłka w dupsku pęknie ;).
 5  
Polsat Viasat... nazwa kanałów do bani. Albo Polsat albo Viasat. Same kanały, z czasów gdy miałem kablówkę, pamiętam jako bardzo dobre, szczególnie Viasat History.
 2  
Ale lepiej oglądać reklamy niż płacić dodatkowo np: 10 zł za te kanały a tak będą one w pakiecie za niecałe 40zł :-) W końcu abonenci CP doczekali się tych kanałów ale można było podejrzewać ,że jeśli ktoś włączy te kanały to jako pierwszy będzie to C.polsat .Co do reklam to wiadomo ,że z czegoś trzeba się utrzymać i na czymś trzeba zarabiać. Nie marudzić tylko się cieszyć :-) . Każdy wybiera to co chcę i sam decyduje za co i ile będzie płacił . ( nie posiadam żadnej platformy cyfrowej tylko Dvb-t .
Zaimponowałeś mi tym zaoszczędzeniem 10 zl, aby nie oglądać reklam. Myślalem, ze takim klientom CP to się podobało 10 lat temu.
 0  
Gdyby nie te dziadowskie dekodery CP to może bym skusił.
 3  
Ja mam Cyfrę+ , ale tych kanałów to zazdroszczę CP.
Chociaż w Cyfrze ich nie ma , to i tak nie zamienię się nigdy na CP.
moment koleś..
jak masz Cyfrę to NIE masz tych kanałów!! nie masz więc prawa ich oceniać bo ich NIGDY nie widziałes :D to niedorzeczne co piszesz :)
ps. rozumiem zazdrość ale na litość...myśl przy tym trochę !!
 10  
Jak zacznie być na tych kanałach tyle reklam, co na polsatach, to po prostu przestanę je oglądać, niestety :(

rafixxx: a dla mnie takie podejście to zwyczajne równanie w dół :P
 1  
Tak tak teraz wszyscy abonenci Cyfry i n będą zazdrościć wam tych kanałów jakby tylko one były i nic więcej!!!Żal mi was
 1