Łukasz Szewczyk22.11.2012 (11:11)79 komentarzy

Polsat Film HD już nadaje

Od czwartku (22 listopada 2012 roku) miłośnicy filmów światowej kinematografii zyskają nowy kanał nadawany w wysokiej rozdzielczości - Rusza Polsat Film HD. Jest to już czwarty kanał Grupy Polsat emitowanym w wysokiej rozdzielczości po Polsat HD, Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD.
Podobnie jak Polsat Film, Polsat Film HD będzie podzielony na tematyczne dni tygodnia: Intrygujący poniedziałek, Komiczny wtorek, Sensacyjna środa, Romantyczny czwartek, Gwiazdorski piątek, Sobotni SuperHit i Klasyczna niedziela. Poranne i południowe pasma filmowe wypełnią specjalne propozycje dla dzieci i młodzieży. Wyjątkową jakość repertuaru zapewnia m.in.: umowa z Sony Pictures, jedną z największych wytwórni na świecie oraz Twentieth Century Fox. Na antenie można zobaczyć największe hity kinowe: "2012", "Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia", "Kod da Vinci", "Hancock" oraz "Anioły i demony".
Kanał Polsat Film został niezwykle ciepło przyjęty przez widzów i niezmiennie od 3 lat notuje wzrost wyników oglądalności. Zdecydowaliśmy się więc na wprowadzenie kanału Polsat Film HD wychodząc naprzeciw potrzebom naszych widzów - oferując kinomanom obraz w wysokiej rozdzielczości. Polsat Film i Polsat Film HD to wyselekcjonowane filmy z całego świata, zarówno komercyjne jak i artystyczne, dzieła wielkich reżyserów i mniej znanych twórców to kanały dla wielbicieli dobrego kina - powiedział Maciej Stec, Członek Zarządu Telewizji Polsat
Kanał od samego początku dostępny jest w ofercie Cyfrowego Polsatu na pozycji numer 131.

Komentarze (1 - 10 z 79)

Ciekawe kiedy doda UPC Polska kanał Polsat Film HD?
Ciekawe kiedy będą nowe programy UPC Polska?
 2  
Było dno, teraz będzie dno w wersji pseudo hade
 1  
Ten kanał można by uznać za wartościowy, gdyby nie reklamy w czasie filmów.
 31  
Niech na zwyklym polsacie hd dadzą wreszcie dzwięk DD. Kanał filmowy to nie tylko sam obraz.
 31  
dobre kino ? hahahahha ja tam widze ciągle denne kino familijne z mega śmiesznymi żartami hohohoho ubaw po pachy
 0  
Dokładnie.
 1  
Najgorszy kanał filmowy.
 12  
Błędna informacjia moze kanał nadaje ale jak wiekrzosć jest zablokowana nie do ogladania prosze o nie wprowadzanie w bład.
 4  
chyba kpina taki gniot w hd??????
 12  
Nie jest szkoda miejsca na tp. na takie coś? Filmy mizerne, a większość ramówki to 4:3. Lepiej niech się zajmą poprawą dotychczasowych kanałów HD made in polsat.
 1