Łukasz Szewczyk22.11.2012 (11:11)79

Polsat Film HD już nadaje

Od czwartku (22 listopada 2012 roku) miłośnicy filmów światowej kinematografii zyskają nowy kanał nadawany w wysokiej rozdzielczości - Rusza Polsat Film HD. Jest to już czwarty kanał Grupy Polsat emitowanym w wysokiej rozdzielczości po Polsat HD, Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 79)

Polsat FILM wcale nie zły jest tam różnorodność więc każdy znajdzie coś dla siebie ,fakt są długie reklamy ale to samo jest na TVN ,TVN7 reklamy po 10-15 min i o tym się nie mówi. Polsat Film emituje te same filmy co Polsat SD/HD więc nie rozumie co wam się nie podoba . Ja wolę 100x P.Film niż te" AXNY" zresztą też powtórkowe badziewia ,każdy ogląda to co chcę i za to płaci ,Nikt nam nie każe na siłę nic robić :-)
 1  
a jak to z tymi kanałami jest,mam familijny HD i EKSTRA HD i wyskakuje mi że tego kanału niema w twoim.....?
 4  
Wolę kanały made in Polsat np: Polsat Play od TVN turbo bo motoryzacja wcale mnie nie interesuje a tam tylko to przesz 24 h 7 dni w tygodniu ileż można ,tvn turbo już dawno mi się przejadł ,wolę Polsat news od tvn 24 chodź i ten też oglądam . Trochę świeżości dają kanały tematyczne polsatu od tych TVn -owskich .
 6  
W jakim on pakiecie będzie? Bo mam Familijny Hd + Ekstra HD i nie mam go w abonamencie :/
 3  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
polecam wszystkim film Cena prawdy - dzisiaj 23 lub jutro 21
 42  
Nie wiem po co przy okazji tego newsa jeszcze raz pisać o tematyczności poszczególnych dni. Jeśli Polsat Film HD jest tylko odpowiednikiem wersji bez HD w nazwie, to wystarczyłoby tylko to jedno zdanie.
Inna sprawa że ja bym jednak wolał dodanie opcji oryginalnej ścieżki dźwiękowej DD i polskich napisów zamiast HD na początek.
Reklamy ew. przeżyję, skoro i tak większość filmów oglądam z nagrywarki ;)
 2  
Szewczyk, popraw Newsa!!!!!!!!!!!!!!!!
 3  
Ciekawe jaka jakość? Pewnie jak reszta kanałów "HD" od Polsatu.
 0  
Marian ty jesteś do dupy ;]
 2  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Najgorszy kanał filmowy.
Rozumiem ze wolisz FilmBox

tam są naprawdę dobre filmy kilka emitowanych po Polsacie kilka przed a sa i takie co były na razie tylko na Polsacie Film jak Opancerzony.Filmu Cena prawdy tez sobie nie przypominam by był na Polsacie a film Ciemność rusza do boju już dwa razy był na Polsacie Film a dopiero w jutro będzie na Polsacie. Są filmy które na Polsacie Film można obejrzeć o lepszej porze np horrory które Polsat emituje w sobotę o 1 w nocy a Polsat Film w sobotę o 23:00
 37