Łukasz Szewczyk27.11.2012 (12:20)5 komentarzy

Edyta Górniak pozwie Fakt za nagie zdjęcia

W tym tygodniu dziennik Fakt opublikował nagie zdjęcia kolejnej polskiej gwiazdy. Tym razem ofiarą padła Edyta Górniak, gazeta opublikowała nagie zdjęcia artystki z wakacji.
W poniedziałkowym numerze tabloidu Fakt ukazały się zdjęcia z tajskiej plaży, na której uwiecznioną Edytę Górniak topless. Artystka nie kryje oburzenia.
Wydawnictwo będące właścicielem tabloidu i tytułu Fakt naruszyło w sposób bardzo daleko idący, niedopuszczalny oraz przekraczający wszelkie granice - moje prawo do prywatności oraz moje dobra osobiste, poprzez publikację zdjęć wykonanych mnie z ukrycia, w czasie prywatnym, na zagranicznej plaży. Nie próbuję nawet, w zaistniałej sytuacji, przekazywać słów krytyki oraz oburzenia - ani dla osoby, która wykonała owe zdjęcia kilkanaście tysięcy kilometrów od Polski, kierując się chęcią zysku albo sensacji, ani także dla tabloidu, który wbrew przepisom obowiązującego prawa zdecydował się je opublikować - czytamy w oświadczeniu wydanym przez Edytę Górniak
Górniak zaznacza także, że podejmie natychmiastowe kroki prawne zarówno przeciwko wydawnictwu - jak również przeciwko każdemu innemu podmiotowi lub osobie, która gdziekolwiek zamieści / powieli przedmiotowe zdjęcia (także w formie jakiegokolwiek przedruku).

Komentarze (1 - 5 z 5)

Ten FAKT już dawno powinien być zakazany. To, co robią przechodzi ludzkie pojęcie. Rozumiem, że osoba publiczna musi pozwalać na robienie zdjęć i wideo z nią w roli głównej. Są jednak pewne granice. Edyta pojechała tam całkowicie prywatnie, daleko od osób, które mogą ją znać. Niech ich pozwie tak, że im się odechce.
 9  
Nie ważne co i jak o tobie piszą, ważne, że piszą !!! Pani Edytka widocznie hołduje tej zasadzie!!!
 9  
Czepiacie się. Edzia wygląda rewelacyjnie jak na swój wiek.
 0  
Gdyby tych zdjęć nie chciała ,by się nie rozebrała. Czy nie można opalać się jak normalny człowiek .Reklama dźwignią handlu. Jeszcze udaję niewinną. Po "upiększeniu " swojej twarzy ,to już nie ta Edzia. 40 lat ,a wygląda jakby przybyła z innej planety ...
 2  
Gość się poświęcił . Nie dość ,że zrobił tyle zdjęć ,to jeszcze nakręcił film . Pani Edyta oburzona ,bo jeszcze nie zdążyła zrobić sobie piersi (nie wyglądają zachęcająco :) ) no i nie ma z tego żadnych profitów (a zdjęcia i film w sieci dla wszystkich ) .Playboy przynajmniej płacił ,a tak teraz musi prosić o kasę przez sąd. Skoro ją stać na podwójny pobyt w Taylandii w ciągu jednego miesiąca ,to czemu nie pojechać ,trzeci raz? A tydzień temu żaliła się w TVN-ie ,że nie ma zupełnie dla siebie czasu i nic dla siebie nie robi. Kłamczucha !
 0