Łukasz Szewczyk27.11.2012 (12:20)5

Edyta Górniak pozwie Fakt za nagie zdjęcia

W tym tygodniu dziennik Fakt opublikował nagie zdjęcia kolejnej polskiej gwiazdy. Tym razem ofiarą padła Edyta Górniak, gazeta opublikowała nagie zdjęcia artystki z wakacji.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 5 z 5)

Ten FAKT już dawno powinien być zakazany. To, co robią przechodzi ludzkie pojęcie. Rozumiem, że osoba publiczna musi pozwalać na robienie zdjęć i wideo z nią w roli głównej. Są jednak pewne granice. Edyta pojechała tam całkowicie prywatnie, daleko od osób, które mogą ją znać. Niech ich pozwie tak, że im się odechce.
 9  
Nie ważne co i jak o tobie piszą, ważne, że piszą !!! Pani Edytka widocznie hołduje tej zasadzie!!!
 9  
Czepiacie się. Edzia wygląda rewelacyjnie jak na swój wiek.
 0  
Gdyby tych zdjęć nie chciała ,by się nie rozebrała. Czy nie można opalać się jak normalny człowiek .Reklama dźwignią handlu. Jeszcze udaję niewinną. Po "upiększeniu " swojej twarzy ,to już nie ta Edzia. 40 lat ,a wygląda jakby przybyła z innej planety ...
 2  
Gość się poświęcił . Nie dość ,że zrobił tyle zdjęć ,to jeszcze nakręcił film . Pani Edyta oburzona ,bo jeszcze nie zdążyła zrobić sobie piersi (nie wyglądają zachęcająco :) ) no i nie ma z tego żadnych profitów (a zdjęcia i film w sieci dla wszystkich ) .Playboy przynajmniej płacił ,a tak teraz musi prosić o kasę przez sąd. Skoro ją stać na podwójny pobyt w Taylandii w ciągu jednego miesiąca ,to czemu nie pojechać ,trzeci raz? A tydzień temu żaliła się w TVN-ie ,że nie ma zupełnie dla siebie czasu i nic dla siebie nie robi. Kłamczucha !
 0