Łukasz Szewczyk30.11.2012 (10:35)24 komentarze

Kanały CBS w Polsce. Co w ramówce?

W poniedziałek (3 grudnia 2012 roku) na polskim rynku zadebiutują nowe kanały telewizyjne CBS Reality, CBS Drama, CBS Action i CBS Europa, zastępując tym samym na polskim rynku Club TV, Zone Reality, Zone Romantica oraz Zone Europa. Co w ramówce?
Kanały CBS w Polsce. Co w ramówce?
3 grudnia 2012 roku, na polskim rynku zajdzie istotna zmiana. Kanały Chello Zone "przejdą rebranding" zmieniając swoją markę na CBS. Zmiana to efekt podpisanej w sierpniu 2012 roku umowy pomiędzy spółkami CBS i Chello Zone. Kanały dostępne będą na największych platformach cyfrowych i u operatorów kablowych, m.in. na Cyfrowym Polsacie, w Cyfrze+, UPC Polska, Vectra, Multimedia Polska i w sieci Toya. Czego mogą spodziewać się widzowie?Filmowy kanał CBS Europa (zastąpi Zone Europa) będzie prezentował kino z całego świata - nie tylko komercyjne przeboje, ale także produkcje awangardowe, niezapomniana klasyka i współczesne arcydzieła. Na premierowe emisje stacja zaprasza widzów od czwartku do niedzieli po godz. 20.00. Wśród premier są cenione przez krytyków i widzów "The Hurt Locker. W pułapce wojny", "Lektor", 'Przerwana lekcja muzyki", "Hair", "Okruchy dnia", "Batman" czy "Full Metal Jacket" oraz wiele innych. CBS Europa prezentuje wszystkie style i gatunki, reprezentowane przez filmy z udziałem największych gwiazd.Kolejna propozycja to kanał CBS Drama (zastąpi Club TV) w którym widzowie będą mogli oglądać znane seriale telewizyjne od stylowych oper mydlanych, "Dynastia" czy "Melrose Place" po seriale kryminalne - jak "Detektyw w sutannie". W ramówce znajdzie się również miejsce na pełne namiętności i uczuć filmowe produkcje CBS.Trzecia nowość to CBS Action (zastąpi Zone Romantica). Nowy kanał zaprezentuje mieszankę amerykańskich seriali sensacyjnych, pełnych napięcia thrillerów, popularnych seriali science-fiction i filmów akcji. W ramówce znajdą się znane tytuły z biblioteki CBS, takie jak "Star Trek", "Jerycho", "4400", "Diagnoza morderstwo" czy "Miasteczko Twin Peaks". Oprócz seriali na CBS Action będzie można obejrzeć filmy akcji, przygodowe i westerny.Na rynku pojawi się także CBS Reality (zastąpi Zone Reality). Stacja otwiera przed widzami zaskakujący, fascynujący świat oraz prezentuje wyjątkowe chwile, które odmieniają zwyczajną codzienność. CBS Reality przedstawia wiele nowych seriali typu reality show z Wielkiej Brytanii, Australii, Nowej Zelandii czy Stanów Zjednoczonych. W ramówce znajdą się takie pozycje programowe jak: "Sędzia Judy" − sezon 5, "Potyczki Jerry'ego Springera", "48 godzin: Niezbite dowody", "FBI w akcji" - sezon 2, "Na straży prawa" - sezon 7, "10 lat mniej (amerykańska edycja)" - sezon 4.

Komentarze (1 - 10 z 24)

A jaka rozdzielczość / bitrate ?
Kiedy wszystkie kanały będą miały jakość?
 6  
Jak jaką jakość? Standardową VHS :).
 8  
+ 4:3
 4  
pytanie do jakich platform one trafiom
 5  
wszyscy wiedzą że kanał CBS Action nie zastapi Zone Romantice, CBS Action ma inna tematykę,dlaczego podajecie inaczej?????
 1  
Jeżeli od 3 grudnia, tak przy okazji, CBS nie zacznie działać w 16:9 to (jestem z natury grzeczny, więc to w domyśle). A tak przy okazji - dekoder KAON (UPC), kanał 30, UPC Info: jak byk stoi napisane, że CBS Action i Zone Romantica to to samo, tylko zmiana nazwy. Oczywiste łgarstwo.
 3  
wszyscy wiedzą że kanał CBS Action nie zastapi Zone Romantice, CBS Action ma inna tematykę,dlaczego podajecie inaczej?????
Kanał CBS Action zastąpi Zone Romantica to tam jak się obudzisz w poniedziałek zobaczysz kanał CBS Action. Formalnie Zone Romantica i Club TV się łącza i stworzą CBS Drama ale ten wejdzie w miejsce Club TV. W niektórych krajach gdzie już dawno Club TV zastąpiony został Fine Living CBS Drama wchodzi w miejsce Zone Romatnica. U nas niestety nie było i na razie nie będzie Fine Living. Ja uważam ze to wielki błąd i trzeba było zostawić na razie Club TV bez zmian CBS Drama dac za Zone Romantica a CBS Action za Zone Europa (dostępny tylko w Polsce)
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 30 listopada 2012 o 13:55:13 przez Golbi).
 1  
Słuchajcie przecież z ramówki wynika że to będzie taki sam program jak wzięty z kanałów AXN , AXN Crime , AXN Sci-F oraz kilka innych podobnych kanałów.
Po co robić kopie innych kanałów.
Przecież kanał Zone Romantica nadaje wyłącznie telenowele i dzięki temu ten kanał odróżnia od innych że nie powiela amerykańskich produkcji. Warto dodać że ten kanał był jedynym który miał bardzo specyfikaczny program.
Szkoda ale zobaczymy co czas pokaże jak to będzie widziało...
 1  
W KOŃCU DO CYFRY+ FAJNO ZNACZY OD TERAZ TO JUZ NIE CYFRA+ TYLKO NC+
DARO NC+ I CYFROWY POLSAT (usunięte konto #9933) 30.11.2012 (18:10:30)
 1  
Dynastia !!!!! Hura!!!! Ja chcę jeszcze Modę Na Sukces!!!!!!
 11