Łukasz Szewczyk30.11.2012 (10:35)24

Kanały CBS w Polsce. Co w ramówce?

W poniedziałek (3 grudnia 2012 roku) na polskim rynku zadebiutują nowe kanały telewizyjne CBS Reality, CBS Drama, CBS Action i CBS Europa, zastępując tym samym na polskim rynku Club TV, Zone Reality, Zone Romantica oraz Zone Europa. Co w ramówce?

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 24)

A jaka rozdzielczość / bitrate ?
Kiedy wszystkie kanały będą miały jakość?
 6  
Jak jaką jakość? Standardową VHS :).
 8  
+ 4:3
 4  
pytanie do jakich platform one trafiom
 5  
wszyscy wiedzą że kanał CBS Action nie zastapi Zone Romantice, CBS Action ma inna tematykę,dlaczego podajecie inaczej?????
 1  
Jeżeli od 3 grudnia, tak przy okazji, CBS nie zacznie działać w 16:9 to (jestem z natury grzeczny, więc to w domyśle). A tak przy okazji - dekoder KAON (UPC), kanał 30, UPC Info: jak byk stoi napisane, że CBS Action i Zone Romantica to to samo, tylko zmiana nazwy. Oczywiste łgarstwo.
 3  
wszyscy wiedzą że kanał CBS Action nie zastapi Zone Romantice, CBS Action ma inna tematykę,dlaczego podajecie inaczej?????
Kanał CBS Action zastąpi Zone Romantica to tam jak się obudzisz w poniedziałek zobaczysz kanał CBS Action. Formalnie Zone Romantica i Club TV się łącza i stworzą CBS Drama ale ten wejdzie w miejsce Club TV. W niektórych krajach gdzie już dawno Club TV zastąpiony został Fine Living CBS Drama wchodzi w miejsce Zone Romatnica. U nas niestety nie było i na razie nie będzie Fine Living. Ja uważam ze to wielki błąd i trzeba było zostawić na razie Club TV bez zmian CBS Drama dac za Zone Romantica a CBS Action za Zone Europa (dostępny tylko w Polsce)
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 30 listopada 2012 o 13:55:13 przez Golbi).
 1  
Słuchajcie przecież z ramówki wynika że to będzie taki sam program jak wzięty z kanałów AXN , AXN Crime , AXN Sci-F oraz kilka innych podobnych kanałów.
Po co robić kopie innych kanałów.
Przecież kanał Zone Romantica nadaje wyłącznie telenowele i dzięki temu ten kanał odróżnia od innych że nie powiela amerykańskich produkcji. Warto dodać że ten kanał był jedynym który miał bardzo specyfikaczny program.
Szkoda ale zobaczymy co czas pokaże jak to będzie widziało...
 1  
W KOŃCU DO CYFRY+ FAJNO ZNACZY OD TERAZ TO JUZ NIE CYFRA+ TYLKO NC+
DARO NC+ I CYFROWY POLSAT (usunięte konto #9933) 30.11.2012 (18:10:30)
 1  
Dynastia !!!!! Hura!!!! Ja chcę jeszcze Modę Na Sukces!!!!!!
 11