Łukasz Szewczyk30.11.2012 (18:02)6 komentarzy

GINX - nowy kanał TV o grach w Polsce

na polskim rynku telewizyjnym debiutuje GINX - pierwszy kanał o tematyce gier wideo. Sieć TOYA, jako pierwszy operator płatnej telewizji w Polsce, włączy kanał do swojej oferty w poniedziałek (3 grudnia 2012 roku).
GINX jest pierwszym i jedynym kanałem na międzynarodowym rynku, poświęconym w pełni grom video i komputerowym. Swoim zasięgiem obejmuje 25 krajów i skupia przeszło 3 miliony widzów, nadając w 9 językach. Polska będzie dwudziestym szóstym krajem, w którym GINX będzie dostępny. Widzowie znajdą tutaj informacje, recenzje i trailery ze świata gier oraz pokazy przedpremierowe zapowiedzi i relacje z targów. Tematyka GINX obejmuje zarówno gry komputerowe i video, aplikacje mobilne, jak i wydarzenia związane ze światem gier, na przykład E3 i Gamescom.
Cieszymy się, że wykonaliśmy ten pierwszy krok na polskim rynku. Video-gaming jest dziś najpopularniejszą rozrywką, a dzięki współpracy z firmą Toya możemy przedstawić nasz kanał polskiej publiczności - mówi Michiel Bakker, dyrektor generalny GINX
Kanał dostępny będzie w polskiej wersji językowej. Wprowadzony zostaje do Pakietu Bogatego. w sieci Toya. Dodatkowo w dniu włączenia kanału do oferty, w Portalu Abonenta ruszy konkurs o tematyce gier video. W puli nagród znalazły się gry i koszulki, ufundowane przez GINX.
Toya

Komentarze (1 - 6 z 6)

a kiedy wystartuje kanał o życiu seksualnym brzoskwiń?
 14  
Po raz kolejny Canal+ przespał swoją szansę. Hyper+ (wzorem francuskiego GameOne) już dawno powinien być odrębnym kanałem, a nie tylko blokiem programowym.
 25  
Toya? To jakaś sieć dla korzystających z publicznych ubikacji?
 3  
No wreszcie coś się ruszyło. Może będzie niedługo dostępne na polsacie... Oby!
 3  
Only truth. Ty frajerze. TOYA to jedna a największych sieci kablowych w Polsce.
 1  
widać że operatorzy próbują kusić nowinkami w ofercie ale to trochę mało bo zamiast dawania tylko dla wyjątków kanałów a resztę się pomija albo daje zapchaj dziurę albo nic bo robi się oszczędności niby to przez kryzys . Tego typu kanał będzie przeznaczony dla grupy wiekowej 12- 18,
 1