Łukasz Szewczyk04.12.2012 (15:57)41

Polsat kończy 20 lat: Historia pierwszej komercyjnej TV w Polsce

5 grudnia 2012 roku mija dokładnie dwadzieścia lat od narodzin Telewizji Polsat- pierwszej komercyjnej stacji telewizyjnej w Polsce. Dzięki filmowym hitom, kultowym serialom, muzycznym wydarzeniom, teleturniejom i relacjom sportowym Telewizja Polsat stała się ulubioną stacją milionów Polaków.

Przejdź do artykułu

Komentarze (31 - 40 z 41)

LOLIK: ale Polonia 1 Nicola Grauso pojawiła się dopiero w okolicach 1992 roku, a już przez 2 lata nadawała TV Echo, gdzie informacje przygotowywał Jacek Śicobłowski (obecny programator Puls 2).
 2  
Oby to jeszcze były przerywniki filmowe w 16:9 ale nie, na kanale HD w jakości SD 4:3.
 2  
Życzę Polsatowi kolejnych tak udanych 20 lat!!!
W opisie zapomniano dodać że jednym z pierwszych seriali emitowanych przez Polsat był australijski serial z Kylie Minogue "Sąsiedzi"
 0  
Obecnie Polsat to kanal powtorek filmowych zarowno filmow jak i seriali. Moze czasem ten kanal na nowo bedzie ciekawy i nie bedzie kanalem tylko do prezentacji reklam a w miedzyczasie poszatkowane na fragmenty seriale...
 3  
Szkoda, ze polsat nie kontynuuje emisji fajnego serialu australijskiego "Sasiedzi" z Kylie Minoque i Jason Donovan.
 1  
Polecam poczytać ten bardzo długi artykuł o historii Polsatu i niejasnej, kłamliwej działalności Solorza, który podszywał się pod nazwiska innych osób, wyłudzał pieniądze i używał fałszywych czeków oraz współpracował z SB itd. Nic dziwnego, że to PolSat w 1994 roku dostał koncesję od KRRiT a nie Polonia 1, której właściciel Nicola Grauso wyłożył aż 60 milionów dolarów do Polski, bo właśnie Solorz to człowiek z układu i dlatego komuniści z polskiego rządu koncesję dali Solorzowi...
http://pokazywarka.pl/xy6lhk/

Aha i koniecznie obejrzyjcie to:
1) http://www.youtube.com/watch?v=h2AwH76cS7s
2) http://www.youtube.com/watch?v=nX1e93du6yM
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 5 grudnia 2012 o 15:17:04 przez Axell).
 2  
Brawo Polsat ! na Polsacie się wychowałem i jestem z
Polsatem na codzień
 1  
Dla mnie są lepsze kanały tematyczne Polsatu, jak News, Film, Sport, Sport Extra, Sport News nawet Jim Jam. ;)
 1  
Jeśli chodzi o Jak ONI Śpiewają to tylko pierwsza i druga edycja cieszyła się bardzo dobra oglądalnością. Póżniej było ok, ale nie tak fantastycznie. Jedyną osobą, która na prawdę skorzystała na tym programie była Agnieszka Włodarczyk. Jej płyta z JOŚ pokryła się platyną i warto dodać, że jako jedyna nagrała solową płytę (różne są opinie, ale nagrała), która uzyskała status złotej (sprzedaż ok 16 tys egz). Oprócz tego nagrała pare singli i program jej pomógł. Inni nie bardzo z tego skorzystali. No chyba, że wliczyć w to Kasie Cichopek... hahaha. Polsat, jak dla mnie równa się sentyment.
 0  
Niech puszczą od nowa strażnika teksasu drużynę A
taniej wyjdzie niż nowe głupie seriale trudne sprawy dlaczego ja....
 0