Łukasz Szewczyk05.12.2012 (23:47)10

Rusza Radio Nysa FM

W czwartek (6 grudnia 2012 roku) rozpoczyna nadawanie pierwsza w historii Nysy i okolic rozgłośnia radiowa Radio Nysa FM. Radio nadawać będzie 24 godziny na dobę na częstotliwości 103,6 FM, a także w internecie oraz poprzez aplikację mobilną na smartfonach.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 10)

jestem Nysaninem i popieram inicjatywę radia :)
 1  
Wielkie gratulacje!
 1  
O! Powstało radio lokalne! Gratuluję i zyczę, aby nigdy nie zostało usieciowione i nie przekształciło się w RMF MAXXX Nysa lub ESKA Nysa, gdzie informacje lokalne tylko bladym świtem o 6:00 rano, a potem cały czas leci sieczka z Krakowa lub z Warszawy.
 3  
k....wa mac zgadzam się z Tobą u nas były stacje lokalne północ i vigor najpierw rmf maxx zjadł vigora a poznej eska północke do dzis w koszalinie widać dziurę w eterze po tych stacjach chociaż vigor był ze słupska był bardziej nasz niż rmf maxx
 1  
życzę sukcesu :) chciałbym tylko powiedzieć, że trudno będzie go uzyskać, bo zwykli ludzie lubią słuchać "hitów" typu rmf czy zet i tylko tak można zbudować wysoką słuchalnośc na lokalnym rynku. Za słuchalnością idą pieniądze a to chyba jest cel każdego managera. Na lokalnej muzyce raczej zarobić się nie da.
 3  
Z tym zasięgiem to oczywiście jest przesada, bo ani w Brzegu, Opolu i Kłodzku tego nie słychać. Piszę z doświadczenia bo dużo jeżdżę samochodem. No chyba że autor tego tekstu miał na myśli zasięg internetowy.
 1  
Niestety w necie nie nadaje a jest 6 grudnia godz. 16:16.
FALSTART czyżby?
 1  
Strona jeszcze nie działa, ale można posłuchać na nadaje.com
 1  
Z wiadomościami lokalnymi i dobrą muzyką nic nie zastąpi Radia Park (Kędzierzyn-Koźle). Najlepsze lokalne radio !!! Polecam...
 0  
Jeśli chodzi o radio Nysa, to zupełnie odradzam. Bardzo nie ładnie podchodzą z przelewami, fakturami itd. Coraz więcej firm z "robotą" w radiu Nysa. Ciekawe jestem kiedy będzie windykacyjna. Na pewno. Słyszałem w niektórych firmach.

Pzdr,
Tomek
 0