Łukasz Szewczyk17.12.2012 (0:03)11 komentarzy

Zbierają na prawicową TV Tomasza Sakiewicza

Powstanie całodobowy kanał informacyjny "naszej strony" - zapowiedział jakiś czas temu Jarosław Kaczyński, prezes PiS. Solidarni 2010 już rozpoczęli zbiórkę na telewizję Tomasza Sakiewicza.
9 tys. złotych oraz kilkaset dolarów zebrali przedstawiciele Solidarnych 2010 (Fundacja "Cegiełka dla Wolności Słowa" założona przez Ewę Stankiewicz) na powstanie "telewizji Tomka Sakiewicza". W ciągu dwóch lat organizatorzy akcji chcą zebrać 3 miliony złotych - informuje dziennik Polska The Times.Gazeta przypomina, że podczas swojej wizyty w Opolu Jarosław Kaczyński zapowiedział, że ma nadzieję, iż "za jakiś czas będzie program 24-godzinny informacyjny, naszej strony". Poseł PiS w rozmowie z dziennikiem powiedział, że prezesowi PiS chodziło o projekt Gazety Polskiej.
Polska The Times

Komentarze (1 - 10 z 11)

Życzę powodzenia, bo raczej nikt normalny nie będzie chciał pakować się w biznes z takim oszołomem. ;)
 4  
Ja bym raczej zbierał na hospitalizację w Tworkach dla tego Pana...
PS:Pewnie ten ich kanał powstanie na Astrze, tam taniej, a potem beda pokazywać ich w TV płaczących, że "reżim ich tłamsi" :D
 10  
to by byla jazda jakby tusk zbieral na tv, ale jarkowi wszystko wolno pisowska tv lobbing w sprawie trwam, no ale wkoncu demokracji u nas niema
 1  
Najlepiej niech od razu zakodują.
 1  
niech kazdy wylozy z wlasnej kieszeni,chyba biedni nie sa .
 7  
Jak to mabyć tuba propagandowa Jarka to niech sobie sam zapłaci za brednie które chce wydalać
 3  
Lemingi nie nerwujsja, prędzej kaktus na nosie wyrośnie dworzaninowi i wywietrznikowi.
 2  
Sam Sakowicz by podtrzymać rangę prezesa wielkiej i prężnej firmy nie może mieć mniej niż 100 tysiaków ,A,moherki naród biedny, to i na pensję nie uzbierają.Może Tadeusz by pomógł ale konkurencji nie poprze.Mżonki małego redaktora, co to WIELKI chciał być są nie realne.Oj Sakowicz dostaniesz nie prezesurę, a rózgi od św.Mikołaja.
 3  
...
lemingi nie denerwujcie sie tak
 3  
GW spokojnie ją zakasuje i zakrzyczy..
 1