Łukasz Szewczyk18.12.2012 (17:09)93 komentarze

Powstaje prawicowa Telewizja Niezależna. Bronisław Wildstein naczelnym

W tym tygodniu ogłoszony zostanie start nowej, prawicowej Telewizji Niezależnej, która ma być dostępna na satelicie oraz w sieciach kablowych. Nowym kanałem pokieruje Bronisław Wildstein, a jej wiceprezesem będzie Tomasz Sakiewicz.
Kilka dni temu informowaliśmy,że ruszyła zbiórka na nową telewizję Tomasza Sakiewicza. Także Jarosław Kaczyński zapowiedział, że ma nadzieję, iż "za jakiś czas będzie program 24-godzinny informacyjny, naszej strony". I wiele wskazuje, że projekt ruszy wcześniej niż przypuszczano.W piątek (21 grudnia 2012 roku) odbędzie się konferencja prasowe na której ogłoszony zostanie start "nowej stacji publicystyczno-informacyjnej" o nazwie Telewizja Niezależna. Podczas konferencji twórcy projektu przedstawią plany dotyczące nowego kanału satelitarno-kablowego na najbliższe miesiące oraz autorów i programy nowej telewizji. Redaktorem naczelnym Telewizji Niezależnej będzie Bronisław Wildstein. Prezesem nowej spółki Telewizji Niezależna będzie natomiast Piotr Barełkowski, a wiceprezesem Tomasz Sakiewicz. Dodajmy, że od kilku miesięcy związana z Gazeta Polską Niezależna TV publikuje swoje programy na YouTube.

Komentarze (1 - 10 z 93)

ratunku...prawica to cos gorszego niz rak i hiv razem....
 11  
nareszcie-tak trzymać!!!!!!!!
 16  
Jarek bedzie zapewne dyrektorem programowym. Juz ich nawet Rydzyk nie chce sluchac, ze zakladaja swoja tv?
 13  
a lewica taka cudowna, że kiedyś nam komune wepchali a teraz, pedryli, eutanazje, aborcje i cale inne zlo tego swiata <3
 27  
Sakiewicz, Wildstein jeszcze do tego Pospieszalski i mamy "rzetelną" TV. Nazwa Smoleńsk24
 30  
Trwam juz im niewystarcza?
 13  
Niech nadają z Astry tak jak Rydzyk to na pewno zdobędą widzów. He he, a może będą chcieli do DVB-T? :)
 10  
Nic nie rozumiem.PiS nie chce aby Polską rządzili Żydzi, Niemcy itd.Media mają być Polskie a nie obcych! A czy Bronisław Wildstein nie jest z pochodzenia żydem?
PiS chce wladzy i kasy reszta ma w du...
 11  
lepiej późno niż wcale
 9  
Trwam juz im niewystarcza?
Wy LEWICOWCY [POkebole] macie T*skVN, POlszmat, TuskVP, Supersztazje. Na multiplex-ie TuskTV [TTV]. Cała telewizja publiczna jest pod waszym władaniem i żałujecie jednego kanału z innym spojrzeniem na Polskę i świat ? HEHE POdobnie myśleli komuniści... tylko ludzie nie mieli takiego dostępu do TV, nie było tyle kanałów to i propaganda nie była tak mocna jak dzisiaj. Pozdrawiam PejsOwatych ;)
 3