Łukasz Szewczyk18.12.2012 (18:35)12 komentarzy

iTV nadaje w formacie 16/9

Kolejny polski kanał telewizyjny rozpoczyna nadawanie swojego programu w panoramicznym formacie obrazu 16/9. Tym razem jest to muzyczny kanał iTV wraz z pasmem Ezo TV.
Od wtorku (18 grudnia 2012 roku) muzyczny kanał telewizyjny iTV rozpoczął nadawanie swojego programu w formacie 16/9. Stacja dostępna jest w ofercie satelitarnych platform cyfrowych oraz u wielu operatorów sieci kablowej.Przypomnijmy, że na antenie iTV emitowane są programy muzyczno-rozrywkowe. Stacja swój program kieruje do fanów nurtu disco polo, dance oraz tych widzów, którzy słuchają muzyki lat 60/70/80/90. Częścią ramówki jest codzienne pasmo ezoteryczne Ezo TV, które można oglądać od poniedziałku do piątku w godzinach od 13:00 do 16:00 oraz codziennie wieczorem od godziny 20:00 do 24:00.Ogólnopolska stacja iTV wchodzi w skład Międzynarodowej Grupy Medialnej Telestar S.A. Spółka Telestar jest częścią segmentu medialnego notowanej na warszawskiej giełdzie Grupy Kapitałowej MNI . Od kwietnia 2011 r. Telestar podlega pod spółkę Hyperion.

Komentarze (1 - 10 z 12)

I bardzo dobrze i tak trzymać .
Wszyscy powinni przejść na nadawanie w 16/9 .
 22  
ktoś to w ogóle ogląda?
 16  
PROGRAMOWO TO LECI KU DOŁOWI;/ (STACJA POWINNA PUSCIC JAKIS REALITY SHOW i MUZYKE KLUBOWĄ np. Z RÓŻNYCH KLUBÓW POLSKI NA ŻYWO <www.lokaliktv> napewno to nie są wielkie koszty:) w porównaniu z tym co ma aktualnie
 9  
gratulacje, stacja zrobiła coś, co już od kilku lat powinno być u nas standardem
PS i tak nie będę oglądał
 15  
Jak oglądam Ezo Tv to po tym nocą dusi wnie zmora.
 2  
Kiedyś iTV się oglądało, ehhh to były czasy...Moje Logo News do dziś pamiętam :)
 0  
ta stacja to jakiś żart, któy pomimo iż się nie przyjął to i tak wszyscy go powtarzają. programowo i technicznie sa 20 lat za resztą.
 3  
Gangnam Style jest lepszy od iTV, bo puszczają go w Teleexpressie a iTV nie!
 1  
Pierwszy telewizor 16:9 kupiłem 8 lat temu.... brawo iTV za wyczucie czasu....
 2  
faktycznie odkad nie ma programu moje lkogo news-to nie ma po co ogladac tej stacji
 1  

Polecamy